TransOcean The Shipping Company

0.78 TL Bonus

TransOcean The Shipping Company

78.00 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

Bundle OfferTransOcean 1 + 2 paketiyle Deck13 Hamburg'un kaleminden çıkan popüler iki yönetim simülasyonunu edinin. TransOcean: The Shipping Company ile serinin en başından başlayın ve kargo taşımacılığının yüzen devleri arasında geçen bu heyecanlı maceraya atılın. TransOcean2: Rivals ile sadakat, ihanet ve dünyaya hükmeden imparatorluklar hakkındaki hikayenin heyecan dolu ikinci perdesini tecrübe edin. Ayrıca, rekabete dayalı çok oyunculu oyun modunda arkadaşlarınıza karşı mücadele verin.

 

Oyun Açıklaması

TransOcean – The Shipping Company devasa gemiler dünyasına ve transnasyonal nakliye imparatorluğuna giden yolda sana yardımcı olacak. Modern nakliye gemilerinden oluşan büyük bir filo kur ve tüm denizlerin hakimi ol. Rotalarını takip et ve gerçek zamanlı olarak limana giren ve çıkan gemilerini kontrol et ve verimli bir iş yapıp yapmadığını gör. Unutma, vakit nakittir! Fazla tatil yapacak zamanın olmayacak.

Dünyanın en büyük ve en çok bilinen ve en egzotik 55 farklı limanı senin ziyaretini bekliyor, bu limanlardan biri senin evin sayılacak, hangisi olduğuna da sen karar vereceksin. Her limanın kendine özgü avantajları ve dezavantajları var, bu yüzden seçimini yaparken dikkatli ol. Çok özenle hazırlanmış bonus sistemi vereceğin her kararda sana zorlu anlar yaşatmak üzere tasarlandı. 20 farklı gemi var ve bu yüzden her türlü faktörü göz önünde tutman gerekecek; Geminin tasarımı Panama Kanalı için uygun mu? ya da daha uzun bir rotayı mı takip etmen gerekecek? Süveyş kanalı üzerinden kısa bir rotayı mı tercih edeceksin yoksa daha karlı bir görev kabul ederek Afrika limanlarına mı demir atacaksın? Seçtiğin rota üzerinde fırtınalarla karşılaşma şansın mı yüksek yoksa korsanların cirit attığı sularda mı dolaşacaksın? Gideceğin liman en yeni gemini kabul edecek kadar yer bulabilecek mi?Özenle tasarlanmış limanlar, gemilere ve rotalar gerçek hayattaki modeller baz alınarak hazırlanmıştır ve bu özelliği TransOcean – The Shipping Company oyununu eşsiz yapan farklılıklarından biridir. Dinamik fiyatlı ticaret sistemi sürekli olarak en karlı rotaları takip etmeni sağlar, bu en iyi işleri almanın tek yoludur. Masrafları ve kazançlar arasında iyi bir denge yaratmalı, farklı olasılıklar arasından seçim yaparken sinirlerine hakim olmalısın: acaba kaçakçılık yapmak para kazandırır mı yoksa itibarını mı zedeler? Başarı seviyen artıkça itibarın da yükselecek ve çok daha iyi teklifler almaya başlayacaksın. Çevrimiçi modda, en karlı rotalar ve en iyi fiyatlar için diğer oyuncularla rekabete girebilirsin, bu modda arz ve talep kuralı uygulanır. Hedefine ulaşmak için birden fazla yola takip edebilir, imparatorluğunu geliştirmek için doğru stratejiyi geliştirebilir ve tüm zamanların en başarılı nakliyecisi olabilirsin!

Özellikler

  • Her zaman yeni zorlu görevler veren karmaşık atama yönetimi
  • 20 farklı kent simgesi içeren toplam 55 detaylı liman
  • 20 gerçekçi gemi sınıfı, bu gemilere bakım yapmak da gerekiyor
  • 22 ticaret ürünü
  • Heyecan verici hadiseler ve olayları tamamen değiştirebilen küresel olaylar
  • Otomatik ve manuel demirleme veya limandan ayrılma
  • Çevrimiçi mod: diğer oyuncuların davranışları rotaları ve ürün fiyatlarını etkiler

benzer ürünler

RitaCoin

0.10 TL Bonus

Twelve Minutes

70.00 TL

RitaCoin

0.70 TL Bonus

Wildermyth

40.00 TL

RitaCoin

0.40 TL Bonus

RitaCoin

1.69 TL Bonus

RitaCoin

1.99 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

RitaCoin

0.01 TL Bonus

RitaCoin

0.50 TL Bonus

ARK Park

61.00 TL

RitaCoin

0.61 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan