Tom Clancys The Division

Tom Clancys The Division

135.00 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

AGENT ORIGINS

Watch Agent Origins: Escape Now!

 

GOLD EDITION

Siz, bağımsız hareket etmek için eğitim almış taktik ajanlardan oluşan özerk birim The Division'un bir üyesisiniz. Göreviniz: geriye kalanları korumak ve tekrar umut aşılamak.

Tom Clancy's The Division Gold Edition içindekiler:
- Oyun
- Sezonluk Kombine
- Özel “National Guard” ekipman seti

Sezonluk Kombine sayesinde bir yıl boyunca önemli genişleme paketlerine ve özel bonuslara sahip olacaksınız. Ayrıntılar yakında açıklanacak!

 

PC EXCLUSIVE FEATURES

Massive Entertainment and Red Storm Entertainment have their roots in PC development. Both studios worked hard to craft a first-rate PC experience. The Division on PC is not a port, but a full-fledged, optimized version taking advantage of everything this platform has to offer:

PLAY IT YOUR WAY…

• Flexible user interface: move, scale and adjust the opacity of the HUD.

• Intuitive controls: navigate easily through the interface, inventory panels and map designed specifically to be used with a mouse or a controller.

• Full mouse & keyboard support: opt for the high precision mouse and keyboard experience and switch to a controller in the middle of any encounter without interruption.

• Text chat: team up with more agents of The Division by using the in-game text chat.

…FROM LAPTOP TO TRIPLE-SCREEN MONSTER COMPUTER.

• Optimized graphic settings & customised GPU effects: adjust a vast variety of technology treats, from realistic lightning, shading, snow particles, local reflection, fog volumetric scattering, depth of field and much more…

• Multi-GPU support: unleash the graphic power of the best computer set ups for jaw-dropping graphics powered by Massive Entertainment’s game engine Snowdrop.

• Multi-screen support: play with up to 3 screens for the most immersive and stunning experience of The Division.

• Multi-resolutions: opt for 1080p or 4k and automatically adapt the resolution to fit multi-screen configurations with FOV correction.

• Unlocked framerate: let the most powerful computer reach the highest framerate.

• HBA0+: enjoy the most realistic shadowing, lightning algorithm and ambient occlusion.

 

Oyun Açıklaması

New York şehri, şimdiki zaman. Eşi görülmemiş boyuttaki bir salgın, Kara Cuma günü şehrin üstüne çöker. Temel hizmetler teker teker çökmeye başlar. Su ve gıdadan yoksun kalan toplum sadece birkaç günde kaosa sürüklenir.

Siz, bağımsız olarak hareket etmek için eğitim almış taktik ajanlardan oluşan özerk bir birim olan The Division'un bir üyesisiniz. Göreviniz: insanlıktan geriye kalanı korumak ve tekrar umut aşılamak. Bir Division ajanı olarak: kaosa sürüklenmiş, nefes kesici vahşi bir kent ortamında savaşın. Son teknolojiden faydalanarak teçhizatınızı iyileştirin ve özelleştirin. New York şehrini kendi başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte düşman gruplardan geri alın.

benzer ürünler

RitaCoin

0.10 TL Bonus

Twelve Minutes

70.00 TL

RitaCoin

0.70 TL Bonus

Wildermyth

40.00 TL

RitaCoin

0.40 TL Bonus

RitaCoin

1.69 TL Bonus

RitaCoin

1.99 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

RitaCoin

0.01 TL Bonus

RitaCoin

0.50 TL Bonus

ARK Park

61.00 TL

RitaCoin

0.61 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan