Splitgate

0.01 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

Splitgate, oyuncu kontrollü portallar içeren, oynaması ücretsiz, hızlı tempolu, çok oyunculu bir nişancı oyunudur. Bu bilimkurgu nişancı oyunu; portal mekanikleri, bol uçmalı ve çok boyutlu çatışmalarıyla FPS türünü bir sonraki boyuta taşıyor. Son yirmi yılın en çok sevilen nişancı oyunlarına ait anıları canlandıran Splitgate, aşina olduğumuz klasik yakın mesafeli çatışmaları eşsiz bir özellik ile buluşturuyor. IGN, Splitgate'i "Halo ama Portal'lı" olarak tanımlıyor.

Portal Savaşları: Yeni Nesil Nişancı Oyunu

Rakiplerini zekânla alt etmek ve onlardan sürekli bir adım önde olmak için gözünü dört aç. Yanlardan saldırarak ya da portallar aracılığıyla uçarak rakiplerini vurduğun yoğun, bol hareketli bir deneyim yaşa. Seni hâlâ önünde sanan kafası karışmış bir rakibin arkasına portallar aracılığıyla geçerek onu dürbün kullanmadan kafadan vurmak gibisi yok!

Geniş Kapsamlı ve Bol Özellikli, ÜCRETSİZ Çok Oyunculu Bir Deneyim

Zorlu meydan okumaları, onlarca özelleştirilebilir karakteri, rekabetçi sıralaması, sıralama sistemi ve 15'ten fazla gündelik ve rekabetçi oyun modu ile Splitgate kendine has ortam ve oyun tarzlarına sahip 20'den fazla harita sunuyor. Haritaların arasında aktif bir volkanın içinde yer alan bir araştırma merkezi, lüks bir sualtı oteli, bir uzay aracı kaza alanı ve çok daha fazlası bulunuyor. Her haritanın kendine özgü bir görünümü ve hissi var. Her harita oyunculara farklı oynanışlar sunuyor ve stratejilerini haritaya göre uyarlayanları ödüllendiriyor. Tüm bunlar sadece Splitgate'in sunduğu hızlı tempolu portal savaşlarında. Üstelik ÜCRETSİZ.

Arkadaşlarınla Platformlar Arası Parti Kur

Platformlar arası oyun işlevi, farklı platformlarda ve bilgisayarlarda arkadaşlarınla birlikte ya da onlara karşı oynama imkânı tanıyor. Standart FPS kontrolleri ve anlaması kolay portal mekanikleri sayesinde yeni başlayan oyuncular hiç beklemeden oyuna dalabiliyor. Rekabetçi ve gündelik modları sayesinde beceri düzeyi fark etmeksizin tüm arkadaşlarınla parti kurabilirsin. Hatta değişik özelliklere sahip özel lobiler kurarak dilediğin gibi oynayabilirsin. Düşük yerçekimi ve sınırsız cephaneye sahip Büyük Baş Modu'nu şiddetle öneriyoruz!

 

{STEAM_APP_IMAGE}/extras/Gif_portal_pistol_kill.gif

benzer ürünler

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan