Ship Simulator Maritime Search and Rescue

Ship Simulator Maritime Search and Rescue

39.00 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

Diğerleri karaya çıkarken sen denize açılıyorsun. Rüzgârın gücü 12. Dev dalgalar pruvaya vuruyor, köpükleri köprüüstüne sıçrıyor. Açık denizlerdesin: elementlerin gerçek güçleriyle yüzleş! Ve onların arasında ilerliyorsun Deniz Arama Kurtarma Timleri'nin en güçlü kurtarma gemileri kazazedeleri arıyor. Bir deniz kurtarıcısı olarak, başkalarının hayatını kurtarmak için kendi hayatını tehlikeye atıyorsun!

Yangınları söndür, hasarlı gemilerden malları kurtar, arama ve kurtarma çalışmalarını yönlendir, Deniz Arama Kurtarma Koordinasyon Merkezi ile sürekli telsiz bağlantısı halinde ol ve 20 farklı görevde insanları kurtar. Mürettebatınla birlikte bir deniz kurtarıcısının her gün yaşadığı zorlu hayatla tanışacak ve açık denizleri bir nebze daha güvenli kılacaksın. Gemini seç, Kuzey veya Baltık Denizi'ndeki yerini belirle, telsizini aç ve hazırlan!

Features:
 

  • Kurtarma: Fırtınalı denizlerde HERMANN MARWEDE ve HARRO KOEBKE kurtarma gemilerini kullan. Denizde zorda kalan insanları kurtarmak için tekne gönder!
  • Merak uyandırıcı: Kurtarma gemisinin şefi (kaptanı) ve birinci tekil bakış açısından gemileri serbestçe hareket ettir! Gemini hem içeriden hem dışarıdan birçok farklı kamera açısından gör!
  • Sürükleyici: 30 ana ve yan karakterin olduğu, çarpıcı bir şekilde seslendirilmiş ve muhteşem hikâyelere sahip bölümler. Mürettebatını tanı ve Deniz Arama Kurtarma Koordinasyon Merkezi ile düzenli telsiz teması kur.
  • Geniş kapsamlı: İki senaryoda (Kuzey Denizi ve Baltık Denizi) geniş kapsamlı görevler yer alır.
  • Kurtarma: Gemilerden malları kurtar! Enkazdan suları pompayla at! Açık denizlerde yangınları söndür! Denizde zorda kalan insanları kurtar! Bu oyunda, deniz kurtarma görevlerinin tüm yelpazesi yer alır.
  • Değişken: Çalışmalarla, günün saatiyle, gemilerle ve hareketleriyle gerçek zamanlı etkileşimde olan gerçekçi suları, dalgaları ve hava durumunu deneyimle. Pırıl pırıl güneş ışığında veya en azılı fırtınalarda, sütliman bir alacakaranlık vaktinde veya sabahın yoğun sisinde ilerle!
  • Zorlayıcı: Gelgit konumlarını not al, yolunu bulmak ve Olay Mahalli Koordinatörü'nün yaşadığı birçok sorunla başa çıkmak için deniz haritasını kullan! İster basitleştirilmiş ister gerçekçi kontrolleri kullanarak gemileri ilerlet!
  • İşbirliği: Alman Deniz Arama Kurtarma Timi'nin (DGzRS) desteklediği oyun uzmanları ve simülasyonlarca geliştirilmiştir.
  • Bağlı: Alman Denizcilik Arama ve Kurtarma Hizmeti'nin desteğiyle simülasyon ve oyun uzmanları tarafından kaleme alınmış bir ürün. Geliştirici notlarını da içermektedir. Satılan her kopya, Arama ve Kurtarma Hizmeti'nin çalışmasına destek olmaktadır.

benzer ürünler

RitaCoin

0.10 TL Bonus

Twelve Minutes

70.00 TL

RitaCoin

0.70 TL Bonus

Wildermyth

40.00 TL

RitaCoin

0.40 TL Bonus

RitaCoin

1.69 TL Bonus

RitaCoin

1.99 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

RitaCoin

0.01 TL Bonus

RitaCoin

0.50 TL Bonus

ARK Park

61.00 TL

RitaCoin

0.61 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan