RollerCoaster Tycoon World

RollerCoaster Tycoon World

10.00 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

RollerCoaster Tycoon World™ , efsanevi RCT ürününün en yeni bölümü. Bu gelecek nesil tema parkı simülasyon ve inşaat oyunu hayranların çok sevdiği özellikler ve inanılmaz yeni iyileştirmeler içeriyor. Büyüleyici 3 boyutlu ortamlar, hızlı trenler, heyecan verici düz sürüşler, hevesli misafirler, kullanıcıların oluşturduğu içerikler, güçlü sosyal özellikler ve daha fazlası – hepsi çok eğlenceli bir oyunda buluştu!

ÖZELLİKLER


Güçlü İnşaat Aletleri:

Serbest Form Cisim Yerleştirme: Oyun içindeki her bir cismi kontrol ederek istediğin açıyla haritada istediğin yere yerleştir. Standart kullanıcılarımızın bu yeniliği daha kolay kullanabilmesi için ayrıca ‘kımıldat’ ve ‘fırça’ yerleştirme fonksiyonlarını da sunuyoruz.

Kıvrımlı Yollar: Çeşit çeşit genişlik, tarz ve şekil arasından kendi eşsiz yol tipini seç. Yollarını düz ya da artık ilk defa olarak neredeyse her istediğin açıda kıvrımlı yap!

Yenilikçi 3D Ray Düzenleyici: Tüm zamanların en iyisi olan ray düzenleyicimizle hayal edilebilecek en havalı ve en çılgın trenleri yarat! Bundan böyle delik bazlı düzenleyicimizi kullanarak raylar 3 boyutlu olarak tamamen yönlendirilebiliyorlar ve hayal edebileceğin her türlü şekli yaratmana imkan tanıyor.

Tamamen Değiştirilebilen Alan ve Su: Muhteşem trenler inşa at ve parkının zeminini tamamen 3 boyutlu, değiştirilebilen alan ve suyla değiştir.

Geniş Oyun-içi Cisim Çeşitliliği: Parkının konuklarını birçok farklı tür tren ve oyuncakla eğlendir ve tüm bunları gözleri adeta yerinden fırlatan gelecek nesil çözünürlükte yap. Önceden yapılmış oyuncak ve trenlerinden manzara ve dükkanlara kadar hepsini kendin seç.

Geniş Kişiselleştirme Desteği:

UGC Aletleri: İlk defa artık Unity ile çalışan herhangi bir 3D edit programında kendi manzaran ve kendi insanların gibi cisimleri oluşturabilecek ve herkesin kullanabilmesi için bunları oyuna aktarabileceksin!

Çoklu Harita ve Temalar: Her haritayı eşsiz kılmak için farklı ortamlar ve tema seçenekleri arasından seçim yap.

Tam Donanımlı Gelecek Nesil Simülasyon:

Detaylı Park Yönetim Aletleri: Tüm park yönetim aletlerine kolay erişim sağlayan güzelce hazırlanmış Kullanıcı Arayüzü ile başarılı bir tema parkı işlet. Parkın mali işlerinden konuklarının düşüncelerine kadar, ısı haritaları ve ipuçları gibi yeni özellikler de dahil her şey parmaklarının ucunda!

Çoklu Oyun Modları: Sandbox modunda istediğin şekilde oyna veya Senaryo ya da Kampanya modlarında değişik zorlayıcı görevler tamamla.

Duyarlı Ortamlar + Konuklar: Parkında temalı bölmeler oluştur! Farklı temalı tren ve cisimler yerleştirmek sadece sıralamalara etki etmekle kalmaz bazı konukların gözünde parkının cazibesini de artırır ve oyun akışını önemli ölçüde değiştirir.

Gelişmiş Fizik Hesaplamaları: RCTW'deki trenler aynı grubun daha önceki oyunlarının hepsinden daha karmaşık bir fiziki simülasyon kullanıyor. Bu simülasyon muhteşem tasarımlara ve gerçeğe yakın bir sürüş deneyimine imkan tanıyor. Felaketin kıyısında, rayların üzerinde mükemmel bir şekilde duran bir tren inşa et; yalnız dikkat et yoksa trenin raylardan atlayabilir!

Her treni sür: Bir trenin ön koltuğuna atla ve kendi yaptığın şeyde sürüşe çık!

Yenilikçi Hizmetler: Parkının tıbbi, idari, mekanik ve eğlence ihtiyaçlarını, yeniden tasarlanmış, basit ama güçlü hizmetler sistemiyle yönet.

Yerel Paylaşım ve Sosyal Özellikler:

Sosyal Medya Entegrasyonu: Yarattıklarını ve tasarımlarını doğrudan oyunun içindeyken arkadaşlarınla paylaş!

Serbest Form Kameralar: Her açıdan fotoğraf çek; parkını bir oyuncağın üstünden, altından ya da yanından düzenle. Kübik görüntü mü tercih edersin? Bizde ondan da var!
Arkadaş Listeleri ve İstatistik Kıyaslamaları: Sosyal arkadaşlarının oyunlarında neler yaptığına kendi oyunundayken bak! Birinin en yeni trenini görmek ya da parkını en son ne zaman düzenlediğine bakmak çok kolay.

Arkadaşını Ziyaret Et: Arkadaşının parkına tek tıkla göz at! Onlarla sohbet et ve onlara oyunla ilgili önerilerde bulun.

Yerel Buhar Atölyesi Desteği: Yerel Buhar Atölyesi desteği oyunun hemen içinde kurulu! Standart kullanıcıdan usta kullanıcıya kadar herkesin kolayca kullanabilmesi için arayüz basitleştirildi ve merkezileşti. Kişiselletirilmiş manzara, tren taslakları, parklar ve daha fazlası oyunun içinden kolayca ve sorunsuzca paylaşılabiliyor. UGC herkes için ulaşılabilir ve kullanımı kolay olması için tasarlandı.

benzer ürünler

RitaCoin

0.10 TL Bonus

Twelve Minutes

70.00 TL

RitaCoin

0.70 TL Bonus

Wildermyth

40.00 TL

RitaCoin

0.40 TL Bonus

RitaCoin

1.69 TL Bonus

RitaCoin

1.99 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

RitaCoin

0.01 TL Bonus

RitaCoin

0.50 TL Bonus

ARK Park

61.00 TL

RitaCoin

0.61 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan