RIDE

RIDE

24.00 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

Digital Deluxe EditionSteam’e özel RIDE Digital Deluxe Edition, içerisinde oyunu ve dört özel içeriği bulundurmaktadır:

 • Season Pass
  RIDE Season Pass, ikisi zaten duyurulmuş, diğer ikisi de kısa süre sonra duyurulacak olan dört eklenti paketinin tamamına erişebilmenize olanak vererek 1998 ile 2015 yılları arasında üretilmiş 15 ek motor modeliyle yarışabilmenizi sağlayacak.
   
 • Movie
  Why We Ride (2013), Brian H. Carroll’ın Jim Adams, Ernie Alexander ve Kenny Alexander ile birlikte yönettiği bir filmdir. Bu belgesel filmde motosiklet sürmenin hazzı anlatılmaktadır ve beraber motor kullanan arkadaşların ve ailelerin sıkı birlikteliği gösterilmektedir. Birçok yarışçının, motor kullanıcısının, sporun önde gelen kişilerinin ve onların yakınlarının ağzından anlatılan hikâye, her günü motorla geçen motosiklet sürücülerine nesilden nesile değiniyor.

  Film İngilizce olup, şu diller için alt yazı desteği bulundurmaktadır:
  • Brezilya Portekizcesi
  • Almanca
  • İspanyolca
  • İtalyanca
  • Flemenkçe
  • Fransızca

  Belgesel dokuz uluslararası ödüle sahiptir
  • KAZANDI – En İyi Sinematografiye Sahip Belgesel Film - AutoMoto Film Festivali 2014
  • KAZANDI – En İyi Belgesel Film - AutoMoto Film Festivali 2014
  • KAZANDI – En İyi Kurguya Sahip Belgesel Film - AutoMoto Film Festivali 2014
  • KAZANDI – Family Choice Ödülleri – En İyi DVD 2014
  • KAZANDI – En İyi Belgesel - Los Angeles New Media Film Festivali 2014
  • KAZANDI - En İyi Belgesel - Motorcycle Film Festivali 2013
  • KAZANDI – Amerika Motosiklet Derneği Hazel Kolb Brighter Image Ödülü 2014.
  • KAZANDI – En İyi Belgesel - Portland Motorcycle Film Festivali 2014
  • KAZANDI – Amerika Motosiklet Derneği "Yılın Motosikletçileri" Ödülü 2014
   
 • Yapım Aşaması
  Bu kitap sizi, RIDE video oyununun geliştirilme aşamasının perde arkasına götürerek* konsept aşamasından gerçek haline gelinceye kadar Milestone’un tamamen kendisine ait ilk oyununu nasıl geliştirdiğini anlatıyor. Kitapta pistlerin oluşturulmasından motor ve sürücülerin kişiselleştirilmesine, 14 motor üreticisinin tarihinden oyun fiziklerinin geliştirilmesine kadar çok sayıda konu bulunuyor
  Yalnızca İngilizce dilini desteklemektedir
   
 • Müzik Albümü
  Orijinal RIDE müzik albümünden 17 parçayı (mp3 formatında) dilediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

 

 

Oyun Açıklaması

Dünyanın en sevilen motosiklet üreticilerinin motosikletleri, nefes kesici yarışlar ve 15 farklı lokasyonla dünya turu… Bunların hepsi yeni video oyunu RIDE’da.

Motosiklet tarihini yazan markaların 100’den fazla motosikletini seçip Dünya Turu’na katılın. GP pistleri, yol pistlerine, şehir içi pistleri olmak üzere üç farklı pist tipine ayrılmış Motosiklet Festivalleri’nde rakiplerinize meydan okuyun. Her yarıştan sonra motosikletinizi modifiye edin ve Dünya Sıralaması’nda yükselerek RIDE’daki en hızlı sürücü olun. Dünya Turu’na ek olarak oyuncular farklı oyun modlarını da tercih edebilir; Hızlı Yarış, Zaman Karşı Mücadele, Bölünmüş Ekran ve Şampiyona’daki Hızlı Yarış bölümünde 12 kişiye kadar çevrimiçi yarış.

DÜNYA TURU

Dünya Turu, dünya çevresindeki farklı festivallerde yarıştığınız RIDE’ın temel oyun modudur. Festivaller farklı kategorilere ayrılır: Superbike 1000, Supersport 600, Tarihi Şampiyona ve benzeri… Her Motosiklet Festivali de farklı yarış modlarına sahiptir; tekli yarış, şampiyona, zamana karşı yarış, pist günü, drag yarışı ve dayanıklılık. Her yarış saygınlığınızı etkileyerek Dünya Sıralaması’ndaki konumunuzu etkiler.

ÇOK OYUNCULU

Hızlı yarış ve şampiyonada oyuncular 12 oyuncuya kadar çevrimiçi olarak mücadele edebilir. Bölünmüş ekran moduna arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz. Her yarışın sonucu, Liderlik Tablosu’na kaydedilir.

MOTOSİKLETLER

Dünyanın önde gelen 14 üreticisinin hâlihazırda ürettiği motosikletlerden veya motosiklet tarihini yazmış modellerden birini seçebilirsiniz. RIDE’da 100’den fazla motosiklet bulunuyor ve motosikletlerin hacimleri 250 cc’den 1299 cc’ye, üretim tarihleri 1987’den 2015 yılına uzanıyor. Her motosiklet kendine özel mekanik ve dinamik karaktere (güç, ağırlık dağılımı, motor mimarisi ve benzeri) sahip. RIDE için geliştirilen yeni oyun fiziği, oyuncuların ellerindeki oyun kumandasıyla her modelin farklı dinamiklerini anlamasına olanak tanıyor.

MODİFİYE

RIDE, size uzman kıyafet üreticilerinin geniş ürün yelpazesinde seçim yapma ve sürücünüzü baştan aşağı kişiselleştirme imkânı tanıyor. 100’den fazla eşya ve 400’den fazla renk kombinasyonu mevcut!
Motosikletinizi de iki bileşen kategorisinde tamamen modifiye edebilirsiniz; görünüm ve performans. Birçok ayna ve jant seçebilir, yarış egzozu ve ECU’nun ayarlarını değiştirerek pistteki performansı artırabilirsiniz. 100’den fazla bileşenden oluşan katalogdan istediğinizi seçerek modifiye yapabilirsiniz!

PİSTLER

RIDE da Motosiklet Festivalleri ve Dünya Turu modlarında dünyanın farklı noktalarından 15 pist bulunuyor.

Yol Pistleri: dağ geçişleri, manzaralar ve doğal parklar gerçek dünyaya sadık kalınarak şekillendirildi.

Şehir Pistleri: şehir içinde uzun düzlüklerden ve keskin virajlardan oluşan pistler sürüş reflekslerinizi test edecek.

GP Pistleri: gerçek yarış pistleri, motosikletinizin selesinde limitlere kadar zorlamanın nasıl heyecanını yaşamanız için seçildi.

Yenilenmiş Evolving Track System, pistin her tur sonrasında değişmesi anlamına geliyor. Pistte ideal çizgiden daha çok motosiklet geçtikçe lastikle kaplanan çizgi daha koyu bir hal alıyor ve buradaki tutunma artıyor. Bu durum, temiz bir yarış tarzıyla sınırları zorlamanızda, fren noktalarını, doğru yarış çizgisini ve rakiplerinizin tepkilerini öğrenmenizde size yardımcı oluyor.

benzer ürünler

RitaCoin

0.10 TL Bonus

Twelve Minutes

70.00 TL

RitaCoin

0.70 TL Bonus

Wildermyth

40.00 TL

RitaCoin

0.40 TL Bonus

RitaCoin

1.69 TL Bonus

RitaCoin

1.99 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

RitaCoin

0.01 TL Bonus

RitaCoin

0.50 TL Bonus

ARK Park

61.00 TL

RitaCoin

0.61 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan