Remothered: Broken Porcelain

0.50 TL Bonus

Remothered: Broken Porcelain

50.00 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

 

Broken Porcelain, yeni oyun deneyimi ve bu akıllara yer eden macerada karakterlere yenilik getiren ve benzersiz bir derinlik veren hikaye anlatımıyla seriye birçok yeni değişiklik sunuyor. Bu, serinin yeni ve eski hayranları için mükemmel.

 

Ashmann Hanı'na gömülen gerçekler kolayca keşfedilemeyecek; birçok gizem karmaşık ve zamanda hapsolan izcilerin, güçlü avcılar tarafından korunuyor. Stratejik ve becerikli yaklaşımın kritik hale geldiği bu akıllara yer eden macerada hayatta kalmak için ani tepkilerden daha fazlasına ihtiyaç var. Akıllıca davranın; sinsice uzaklaşmak, kaçmak veya yakın tehlikelerle savaşmak için en iyi zamanı kestirmek avcının avlanan hale gelmesini engeller.

Temel Özellikler

 

  • Heyecan Verici Psikolojik Hikaye. Ödüllü klasik kült Remothered, Broken Porcelain ile geri dönerek seriyi yeni keşfeden yeni hayranlar için mükemmel bir giriş noktası sağlıyor ve eski hayranlar için Tormented Fathers etkinlikleri ve karakterleri çevresinde ek bilgiler sunuyor.
  • Realistic Survival Horror. Ashmann Hanı tehlikeli olduğu kadar kaynak bakımından da zengindir. Korkunç geçmişin ağır sırlarını gizleyen sarsıcı konumların keşfinde size yardımcı olacak eşyalar için ortamı dikkatlice araştırın.
  • Yoğun Gizlilik Oyun Deneyimi. Ashmann Hanı'nın gölgeleri arasında dolaşın ve becerikli bir kaçış için düşmanların dikkatini dağıtmak üzere elinizin altındaki her şeyi kullanın.
  • Araştırın ve Kaçın. Zorlayıcı bulmacalar, genişletilmiş bilgiler ve karanlık ve kasvetli ortamı korkutucu bir deneyime dönüştüren ve oyuncuların aklından oyun bittikten sonra da çıkmayacak , besteci Luca Balboni (Remothered: Tormented Fathers, Mine, Watch Them Fall) tarafından bestelenmiş unutulmaz bir fon müziği.
  • Büyüleyici Karakterler. Hayranların favorisi haline gelen karizmatik karakter kadrosu, korku klasiklerinin ana karakterinin ilham verdiği tüm kadro yeniliklerini karşılamak için geri dönüyror.
  • Gerçek Zamanlı Sinematik. Tam anlamıyla canlandırılmış gerçek zamanlı sinematikler karakterlere yenilik getiriyor ve Remothered dünyasına benzersiz bir derinlik katıyor.

 

benzer ürünler

RitaCoin

0.10 TL Bonus

Twelve Minutes

70.00 TL

RitaCoin

0.70 TL Bonus

Wildermyth

40.00 TL

RitaCoin

0.40 TL Bonus

RitaCoin

1.69 TL Bonus

RitaCoin

1.99 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

RitaCoin

0.01 TL Bonus

RitaCoin

0.50 TL Bonus

ARK Park

61.00 TL

RitaCoin

0.61 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan