Police Tactics Imperio

0.78 TL Bonus

Police Tactics Imperio

78.00 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

16 yıl önce Newport Falls şehri IMPERIO adlı bir suç örgütüne aitti. Bu örgütün üyeleri, korku ve terör yayarak, bir zamanların büyüleyici Newport Falls şehrini organize suçun merkezi haline getirdi. Polis, uzun bir süre boyunca bu güce karşı koymak için bir şey yapamadı, IMPERIO dilediği gibi davranmakta özgürdü. Günün birinde yetenekli polis memuru John Croft sahneye çıktı. Özel görev birliğiyle birlikte bu kartelleşmiş örgütün eylemlerini yavaş yavaş sonlandırdı. Örgüt liderini tam tutuklamak üzereyken John ve ekibi iz bırakmadan ortadan kayboldu. Bir süre sonra, şehrin kahramanı ve genç bir çocuğun babası olan John Croft göğsünde iki mermiyle ölü olarak bulundu. Nitekim vaka hiçbir zaman çözülemedi. IMPERIO da ortadan kayboldu ve şehir büyüleyici bir şekilde canlanıp gelişti.

16 yıl sonra artık olan bitenden hiç iz kalmamıştır. IMPERIO tekrar ortaya çıkar ve suç eylemleriyle kentsel alanda yine etkin hale gelir. Belediye Başkanı, aylardır artışta olan organize suçlara karşı planladığı stratejisini sunmak üzere büyük bir ziyafet düzenlediğinde kimsenin aklına gelmeyecek bir şey olur. Sunum sırasında karanlık bir adam silahını çekip başkana ateş eder. Mermiler uçuşur, camlar kırılır ve her tarafı bir panik havası sarar. Herkesin gözüne ilk çarpan, yerde uzanan başkan olur. Onun yanında da mermilerden dolayı delik deşik olmuş polis şefi Michael Reese göze çarpar. Başkanın hayatını kurtarmış, nitekim kendi canından olmuştur. Katil ise kimliği tespit edilemeden kaçmayı başarır.

POLICE TACTICS: IMPERIO’da Harvey Croft olarak, merhum polis şefinden boşalan kadroda oyuna katılıyorsunuz. Newport Falls’ta kanun ve düzeni sağlamaktan sorumlusunuz. İdari bölgenizdeki acil durum araçlarını ve personelinizi koordine ederek suçlara bir son verin. Hiçbir suçun cezasız kalmayacağını gösterin ve suçluları mahkum edin! Suçla savaştaki savunma hattının ön cephesi artık sizsiniz. Suçun şehre yayılmasını engellemeli ve çok geç olmadan büyük balığı yakalamalısınız. Çok sayıda kanıtı toplayıp inceleyin ve şehrinizin suç bataklığına batmasını engelleyin. Polis birimlerinizi tam performansta kullanın. Olay yeri inceleme müfettişleri, özel birimler, polis memurları ve dedektifler yetiştirin ve kullanın. Genel merkezinizi yönetin ve yasaların uygulanması ve tehlikelerin engellenmesine yönelik en yüksek standartları sağlamak üzere bütçenizi en iyi şekilde kullanın.

Organize suçlara karşı savaşınızda başarınız arttıkça, daha büyük sorumluluklar alacak; yeni alanlar, birimler iyileştirmeler açacaksınız. Heyecan verici vakalar çözün, ağır suçları araştırın ve günlük hafif suçları engelleyin. Babanızın mesleki hayalini tamamlayıp şehrinizi IMPERIO’dan kesin olarak kurtarabilecek misiniz?

POLICE TACTICS: IMPERIO, CyberphobX Ltd. ve astragon Entertainment GmbH tarafından geliştirilmiş gerçek zamanlı strateji oyunudur.


Özellikler:

  • Newport Falls şehrinde kanun ve düzeni sağlayın
  • Organize suçlarla savaşın
  • Bir sürü, farklı polis birimini koordine edin
  • Adım adım yeni birimler, iyileştirmeler ve alanlar açın
  • Genel merkezinizi ve kuvvetlerinizi yönetip geliştirin
  • Gerçekçi acil durum araçları, Amerikan veya Alman polis birimleri
  • Dinamik gece - gündüz dönüşümü
  • Gerçekçi polis telsizi ve sirenleri

benzer ürünler

RitaCoin

0.10 TL Bonus

Twelve Minutes

70.00 TL

RitaCoin

0.70 TL Bonus

Wildermyth

40.00 TL

RitaCoin

0.40 TL Bonus

RitaCoin

1.69 TL Bonus

RitaCoin

1.99 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

RitaCoin

0.01 TL Bonus

RitaCoin

0.50 TL Bonus

ARK Park

61.00 TL

RitaCoin

0.61 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan