Might Magic Heroes VII

1.79 TL Bonus

Might Magic Heroes VII

179.00 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

Complete EditionMight & Magic® Heroes® VII, sıra bazlı strateji oyunlarının ruhunu getirmek için başarılı bir dönüş yaptı.
Complete Edition, ana oyunla birlikte The Lost Tales of Axeoth genişletme paketlerini ve yeni Trial By Fire eklentisini içeriyor!

Complete Edition, onlarca saatlik oyun, haritalar, yüzlerce kahraman ve RPG gelişimi ve güçlü hikaye anlatımıyla fantastik Heroes VII evreninde ustalaşmanı sağlayacak, bir daha unutamayacağın bir yolculuğa çıkacaksın!

Heroes VII'nin hikayesi, Kutsal İmparatorluğun hükmünü değiştiren iç savaşı anlatıyor.
İmparatoriçenin öldürülmesi, tahtın boş kalmasına, krallığın kaos içine düşmesine ve birçok rakibin ele geçirmeye çalışmasına sebebiyet verdi. Dük Ivan, veraset savaşına bir son vermek için en güvendiği altı danışmandan oluşan bir konseyi toplantıya çağırdı. Yepyeni bir fantastik hikayeyi keşfet:

• Kahramanların ""En İyilerini"" Gör
En çok takdir edilen sıra bazlı strateji serilerinden birinin tadını çıkar

• Büyüleyici bir dünyayı keşfet
Unreal 3.0 motoruna sahip olan Heroes VII dünyası hiç bu kadar detaylı olmamışt

• Sen bitti diyene kadar bitmeyecek!
Tek kişilik sefer modunda 60 saatin üzerinde oyun içeriği ve Çarpışma ve Düello modlarında sınırsız yeniden oynanabilirlik

• Benzersiz bir Sıra Bazlı Strateji ve RPG karışımı
Sihirli bir dünyayı keşfet ve ele geçir, ekonomini geliştir ve yönet, efsanevi yaratıklardan oluşan orduları savaşa sür...

Trial By Fire'da, Might & Magic Heroes VII'deki efsanevi olaylardan beş yıl sonra Cücelerin kaderini belirlemek için yeni Fortress grubuna öncülük edecek ve tarihlerinin en karanlık bölümlerine ışık tutacaksın. RPG gelişimiyle fantastik bir evrende yer alan Trial by Fire, yeni oyuncular ve eski hayranların Might & Magic Heroes deneyimini ve yeni özellikleri tatmasını sağlayacak:

• Run Büyülerinde Ustalaş:
Cücelerin kaderini belirlemek için yeni Fortress grubuna öncülük et

• Yeni karakterler:
Ateş Devleri, Valkyrie ve Kırmızı Ejderhalar gibi simgeleşmiş yaratıklar ve yeni karizmatik kahramanların kontrolünü ele al

Aşağıdaki genişletmeler, oyunculara yeni dünyalarda yeni hizipler, güçler ve hikayeler sunuyor. The Lost Tales of Axeoth'ta Heroes IV'ün seferlerinin yer aldığı Axeoth'un kıtalarından biri olan Iranese'i keşfet.

 

Dijital Lüks Paket

The Deluxe Edition contains:

  • an exclusive hero,
  • a scenario map,
  • the full digital soundtrack
  • and Heroes® III - HD Edition. The Heroes® III HD Edition copy will be sent as soon as Might & Magic® Heroes® VII is released.

 

 

Oyun Açıklaması

Our story takes place during a war of succession. The Empress’ murder has left a realm in flames with many hungry rivals ready to seize the throne by force. The Duke Ivan then calls together a prestigious council of six trusted advisors to restore order and end the conflict that set ablaze Ashan’s lands.

Might & Magic® Heroes® VII makes a triumphant return bringing you the essence of turn based strategy gaming. Set in a fantasy universe with RPG progression with a strong story narrative, you will embark on a journey that you will never forget!
 

  • Explore and conquer the enchanted world of Ashan
  • Develop and manage your economy
  • Lead armies of legendary creatures to battle
  • Build up Heroes of Might & Magic with hundreds of abilities and powerful artifacts

benzer ürünler

RitaCoin

0.10 TL Bonus

Twelve Minutes

70.00 TL

RitaCoin

0.70 TL Bonus

Wildermyth

40.00 TL

RitaCoin

0.40 TL Bonus

RitaCoin

1.69 TL Bonus

RitaCoin

1.99 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

RitaCoin

0.01 TL Bonus

RitaCoin

0.50 TL Bonus

ARK Park

61.00 TL

RitaCoin

0.61 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan