Armello

0.16 TL Bonus

Armello

15.99 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

Özellik Listesi

 

 • Oynaması kolaydır ancak ustalaşması zordur - Armello alması ve deneyimlemesi kolay ama derin ve beklenmeyen stratejisi ile sezgisel bir oyunudur. Tam sürümünde bir öğretici modu yer alacaktır.
 • Hızlı & Düşündürücü - Armello içinde serüven hızlı tempolu eğlencelidir ancak dikkatli sağduyu ve planlama gerektiren ölümcül taktik ve politik karmaşık kararlar ile doludur.
 • Çoklu oynanabilir Kahramanlar - Tam sürüm 8 oynanabilir Kahraman içerecektir. Her benzersiz Kahraman özel bir güç, istatistik hattı ve Ai kişiliğe sahiptir. Ayrıca kahramanlar oyun stilinizle eşleşmek bir rakip stratejisine karşı Muska ve Damga Yüzük yüklemesi ile özelleştirilebilir.
 • Dinamik Kum Havuzu Etkisi - Armello prosedürel olarak her oyunda yeni bir harita üreterek hiç bir Armello oyununun aynı olamamasını sağlayan dinamik macera sistemi ile muhteşem dinamik bir dünya sunuyor.
 • Dönüşümlü Gece & Gündüz Döngüsü - Armello Gece ve Gündüz fazları döngü yapan bulanık sıra tabanlı sisteme sahiptir. Bulanık dönüşler hala kartları oynamak ve oyun sırası sizde olmadığında size belirli eylemleri yapmak için izin veren ve Eylem puanlarınızı kullandığınızda onaltılık tahtanın etrafında hareket etmenizi sağlar.
 • Dünya Standartlarında Müzik & Ses - Michael Allen, uluslararası tanınan Lisa Gerrard, ve Jacek Tuschewski tarafından. 
 • Animasyonlu Kartlar - Armello tüm dünyadan ressamların çalıştığı, 120'nin üzerinde çok güzel animasyonlu kartlara sahip olacaktır.
 • Gerçek masa üstü hissi - Özel fizik tabanlı zarlarımız gibi, masa üstü deneyiminin en iyi kısımları için ince eleyip sık dokuyarak aylar harcadık!

   

   

  Oyun Açıklaması  Armello üç oyun stilini birleştiren görkemli bir masalsı maceradır; masaüstü oyunlarının zengin stratejisi ile kart oyunlarının derin taktikleri, bir karakter rol üstlenme sistemi ile birleştirildi. Armello klanlarının birinin kahramanı olarak, araştırma yapabilir, entrika çevirebilir, keşif yapabilir, canavarları yenebilir, büyüler yapabilir ve diğer oyuncularla yüzleşebilirsiniz, akıldaki en son hedef ile - saraya saldırıp Armello'nun Kralı veya Kraliçesi olabilirsiniz. Armello Krallığı güzel olduğu kadar her bir köşeye saklanmış riskleri, kötülükler ve haydutları ve Rot olarak bilinen ve hiç bir yaratığı dokunmadan bırakmayan yaygın bir kötülük barındırdığı için de tehlikelidir.

benzer ürünler

RitaCoin

0.10 TL Bonus

Twelve Minutes

70.00 TL

RitaCoin

0.70 TL Bonus

Wildermyth

40.00 TL

RitaCoin

0.40 TL Bonus

RitaCoin

1.69 TL Bonus

RitaCoin

1.99 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

RitaCoin

0.01 TL Bonus

RitaCoin

0.50 TL Bonus

ARK Park

61.00 TL

RitaCoin

0.61 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan