ARK: Genesis Season Pass

0.50 TL Bonus

ARK: Genesis Season Pass

50.00 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

Hayatta kalmak için nihai arayışınız, Bölüm 1 ve Bölüm 2'yi içeren ARK: Genesis Season Pass ile artık tamamlandı! Bu genişletmelerde, yepyeni görev tabanlı oynanışla egzotik yeni dünyalarda maceraya atılırken ARK hikayesini tamamlayacaksınız. Henüz görmediğiniz hiçbir şeye benzemeyen yeni yaratıklar, yeni işlenebilir öğeler, silahlar ve yapılar keşfedin, kullanın ve ustalaşın! Destan artık tamamlandı ve yüzlerce saatlik yeni hikaye odaklı ARK oyunu sizi bekliyor!

 

Bu Sezon Bileti, iki yeni büyük hikaye odaklı genişletme paketine (Genesis Part 1 ve Genesis Part 2) ve bir 'Noglin' Chibi kozmetik, bir 'Shadowmane' Chibi kozmetik, yeni bir kozmetik zırh seti ve Diğer ARK'larda bulunan ek gizli Gezgin Notlarını tarayabilen 'HLN-A' adlı oyun içi, yapay olarak akıllı bir arkadaş.

 

Genesis 1. Bölümde, sanal bir simülasyon içinde uyanıyorsunuz, daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen bir dünyada hayatta kalmalısınız! ARK: Genesis, ARK'nın destansı hayatta kalma destanında yeni, hikaye odaklı bir başlangıcı temsil ediyor. Tuhaf bir şekilde tanıdık bir arkadaşla, simülasyonun zorlu testlerinin üstesinden gelmelisiniz. Sadece savaşarak, inşa ederek, evcilleştirerek ve keşfederek bu yasak yerin arkasındaki sırları açığa çıkaracaksınız.

 

Genesis Part 2'de, cesaretinizi, yaratıcılığınızı ve hayatta kalma becerilerinizi sınayan kapsamlı hikaye odaklı görevlerde yer alırken, garip biyomlar ve egzotik yaratıklarla dolu yeni ve geniş bir fiziksel dünyaya çıkacaksınız. Bir dizi güçlü yeni terbiyeler, eşyalar, silahlar ve yapılar kullanarak, cennet gibi alanlardan yirmi fantastik alemler boyunca gerçek anlamda cehennem gibi bir karanlığın kalbine yolculuk edeceksiniz. Hikayenizin başladığı yerden binlerce yıl ve trilyonlarca mil uzakta, insanlığın kaderini belirlemek için son bir yüzleşmede dizi kötü adam Rockwell'e meydan okuyacaksınız. Gelecek senin elinde Survivor - son bir kez!

 

YENİ HİKAYE ODAKLI GÖREVLER

Bir holografik kılavuz olan HLN-A, kendi hızınızda üstesinden gelmeniz için çeşitli zorluk seviyelerinde çok çeşitli görevler sunar. Görevleri tamamlamak size harita çapında yeni bonuslar ve ekstra kaynaklar, ek Engram Puanları, TEK öğeleri, ortamlar arasında seyahat etme ve daha fazlası için harcayabileceğiniz Altıgenler kazandırır. ARK destanının tarihi hakkında daha da fazla bilgi edinmek için dünya çapında yüzlerce Explorer Notunu ve Çevresel İpuçları keşfedin.

 

FETHEDİLECEK GENİŞLETİCİ DÜNYALAR

ARK: Genesis, keşif için olgunlaşmış güzel biyomlara sahiptir. Genesis 1'de simülatör, cesaretinizi yabancı bataklıklarda, derin deniz altı hendeklerinde, soğuk dağ zirvelerinde, tehlikeli volkanik cehennem manzaralarında ve hatta uzaylı bir ayın vahşi düşük yerçekimli yüzeyinde test eder. Her bölgeyi fethetmek için hazırlık, zeka ve doğaçlama yeteneği gerekir, böylece bir yanardağ gökten ateş yağdığında, bir çığ sizi gömdüğünde veya bir girdap sizi tuzlu suyun derinliklerine çekerse, meydan okumaya hazırsınız! Genesis 2'de, simülasyondan güzel elysian alanları, son derece gelişmiş yaşam formlarının egzotik bir alacakaranlık diyarı, uzay boşluğunun derinlikleri ve hatta sürekli genişleyen iç kısımlar dahil benzersiz biyomlarla dolu devasa bir yıldız gemisine çıkacaksınız. Rockwell'in kendisi. Her biyom benzersiz tehlikeler sunar, aynı zamanda yeni kaynaklar ve yaratıklar edinme fırsatları sunar - mevcut terbiyelerinizi daha da geliştirmenizi sağlayan güçlü yeni ""Mutajen"" dahil!

 

YENİ YARATIKLARI STRANGE

Ortam tehlikeli olabilir, ancak ARK: Genesis'i evi olarak adlandıran yeni yaratıklarla karşılaştırıldığında bu bir şey değil. Genesis Bölüm 1'de, ağda dönen örümcek benzeri canavarlar, sevimli ama ölümcül şekil değiştiriciler, ada büyüklüğünde deniz kaplumbağaları ve canlı demirci görevi gören lav kertenkeleleri ile karşılaşacaksınız. Artı, devasa hiperuzay yetenekli bir uzay balinası üzerinde kim uçmak istemez ki?

 

Genesis Bölüm 2'de beyin kontrol eden Noglins'i, zarif yüksek teknoloji ürünü Stryder'leri, sevimli mobil çocuk odası Maewing'i ve hatta lazerle ateş eden, bomba patlatan, namlu yuvarlayan Astrodelphis yıldız savaşçısını bulacaksınız - diğer fantastik yeniliklerin yanı sıra yaratıklar ve eski favorilerin gelişmiş R-Çeşitleri

 

Her iki Genesis genişletmesi de size tüm becerilerinizi fethetmek için gereken zorlu yeni patronlar ve minibosslar sunduğundan, evcilleştirebileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız olacak.

 

GÜÇLÜ YENİ DİŞLİ

ARK: Genesis'in birçok tehlikesine göğüs gererken, size yardımcı olacak güçlü yeni araçlara erişebileceksiniz.

 

Genesis 1'de, kombo özellikli plazma pençeleri ve uzaktan kumandalı seyir füzeleri gibi silahlar kullanacaksınız. Balık ağlarından madencilik tatbikatlarına veya havada süzülen kayıklar gibi yeni araçlara kadar aletler yapın. Basınç plakaları, alarm sistemleri, atlama yastıkları, okyanus platformları ve daha fazlası gibi etkileşimli yapısal öğeler oluşturun.

 

Genesis 2'de, uzaktan kameraları nasıl yerleştireceğinizi, kaykay benzeri bir Hoversail ile hileleri nasıl çekeceğinizi, yüksek teknolojili İnkübatör ile yumurtalarınıza nasıl bakacağınızı, Tek Yay ile saf enerjiden yapılmış okları nasıl atacağınızı, hatta etkileşime geçmeyi öğreneceksiniz. Yeni ExoMek'te Gerçek Zamanlı Strateji komut modunda --- ve çok daha fazlası.

 

Sen olsan tek başına hayatta kalan bir hayatta kalma uzmanı, silah üreten bir savaş kışkırtıcısı veya bir üs inşa eden mimar, bu genişletmelerin size uygun bir işçiliği projesi var.

 

YOLCULUĞUNUZU TAMAMLAYIN

ARK: Genesis 1. ve 2. Bölümler birlikte, evrim özgürlüğü ile yaşamın yaratımını kontrol etmenin baskısı arasındaki nihai savaş olan ARK: Survival Evolved'in destansı destanını sonlandırıyor. Hangi taraf kazanır sana kalmış Survivor. Becerileriniz, terbiyeleriniz, silahlarınız ve yapılarınız - insanlığın geleceği dengede olduğundan, başardığınız her şey burada test ediliyor!

benzer ürünler

RitaCoin

0.10 TL Bonus

Twelve Minutes

70.00 TL

RitaCoin

0.70 TL Bonus

Wildermyth

40.00 TL

RitaCoin

0.40 TL Bonus

RitaCoin

1.69 TL Bonus

RitaCoin

1.99 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

RitaCoin

0.01 TL Bonus

RitaCoin

0.50 TL Bonus

ARK Park

61.00 TL

RitaCoin

0.61 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan