Academia : School Simulator

0.29 TL Bonus

Academia : School Simulator

29.00 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

Join Us on Discord

 

Oyun Açıklaması

Fen laboratuvarları, basketbol sahaları ve resim sınıfları gibi harika olanaklara sahip bir lise inşa edin ya da sıradan bir okul olun ve devlet hibeleriyle yaşayıp gidin! Problemli öğrencilerin hayatlarını rehberlik servisiyle düzeltecek misin yoksa hayatlarını boşa harcamalarını mı izleyeceksin? En iyi öğretmenlerle mi eğitim vereceksin yoksa 100 öğrenciye 1 öğretmen düşen sınıflarda kalitesiz işler mi yapacaksın? Öğrencileriniz için kaliteli tuvaletler inşa edecek misin yoksa tuvaletlerini dışarıdaki çalıya yapmak zorunda mı bırakacaksın? Seçim senin!

Karmaşık Öğrenciler

Öğrenci motivasyonu, hijyen, açlık ve disiplin dahil olmak üzere çeşitli ihtiyaçlar tarafından yönlendirilir ve gittikçe karmaşık bir hal alır. Yine de öğrenciler yarışmalara katılıp, derece alabilir ve hatta aşık bile olabilirler.

Eşsiz Öğretmenler

Her öğretmenin benzersiz ders uzmanlıkları ve seviyesi vardır. En üst düzeyde öğretmeye devam edebilmeleri için öğretmenlerin de tatmin edilmesi gereken motivasyonları var. İki tarafı da idare etmelisin!

Çeşitli Okul Tesisleri

Hayalinizdeki eğitim kompleksini oluştururken kantinler, revirler, bilgisayar laboratuvarları, ortak alanlar ve çok daha fazlasını inşa edebilirsiniz.

Ayrıntılı Personel Yönetimi

Temizlikçilerin iyi çalışmadığını mı düşünüyorsun? Maksimum verimliliği sağlamak için çalışma rotalarını kendiniz belirleyin.

Okulunuzu Dekore Edin

Saksı bitkilerinden tutun da heykel ve çeşmelere kadar, okulunuzun örnek gösterilmesi için her şey oyunda var! Tamamen benzersiz bir okula sahip olabilmeniz için dekoratif objeleri oyuna eklemeye devam edeceğiz.

Atölye Modlarıyla Eğlenmeye Devam!

Zombi olup beyin yiyen öğrenciler mi? Neden olmasın? Öğrencilerin kelimenin tam anlamıyla mahkum olduğu bir okulu yönetmek ister misiniz? Oyunu nasıl oynamak istediğinizi paşa gönlünüz bilir! Görüntü modları artık mevcut! Dil ve diğer modlar çok yakında geliyor.

Özelleştirilebilir Okul Amblemi

Benzersiz bir okul oluşturmak için okul ambleminizi ve sloganınızı özelleştirin!

Birden Fazla Oynanabilir Oyun Modu

Normal oyun, bütçenizi dengeli tutmanızı ve paranızla yapabileceğiniz en iyi eğitimi sağlamanızı gerektirir. Serbest oyun, sınırsız parayla ütopik bir okul kurmanıza izin verir! Senaryoları oynayarak rekabetçi bir oyuna dahil olabilmeniz de mümkün!

benzer ürünler

RitaCoin

0.10 TL Bonus

Twelve Minutes

70.00 TL

RitaCoin

0.70 TL Bonus

Wildermyth

40.00 TL

RitaCoin

0.40 TL Bonus

RitaCoin

1.69 TL Bonus

RitaCoin

1.99 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

RitaCoin

0.01 TL Bonus

RitaCoin

0.50 TL Bonus

ARK Park

61.00 TL

RitaCoin

0.61 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan