A Way To Be Dead

0.14 TL Bonus

A Way To Be Dead

13.50 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

Genel Bakış

 

Oyun Açıklaması

Oyun Açıklaması

A Way to be Dead, epilepsi krizleri sonrasında akıl sağlığını büyük oranda kaybetmiş bir doktorun, zombiler tarafından istila edilmiş bir hastanede hayatta kalmaya çalışan bir grup insanı öldürmeye çalışmasını konu alan, asimetrik, çok oyunculu (4vs1) bir korku oyunudur. A Way to be Dead, Roots of Insanity dünyasına farklı açılardan bakmamızı sağlayan bir çok oyunculu oyun olma özelliğine sahiptir. Bu oyundaki tüm karakterler, Dr. Riley, hastalar ve hatta zombiler bile Crania Games'in ilk oyunu Roots of Insanity'nin dünyasına aittir.

 

Oyun Özellikleri

◆ Zombiler, deney kurbanları veya Dr. Riley olarak oynayabilirsin

◆ Maçları kazanarak elde edilen Yetenek Puanları ile karakterleri geliştirebilme

◆ Deney kurbanları olarak, çevresel faktörlerin oynanışa etki eden, gürültü gibi etkilerinden kaçın, veya Dr. Riley olarak bu görsel ve işitsel uyarıları kullanarak kurbanların izini sür ve onları avla!

◆ Oyun içi bölümlerde bir çok farklı rota seçebilirsin. Deney kurbanları olarak güvenli yeraltı tünellerini kullanarak hızlıca çevreye dağılın ve anahtar bölgelere ulaşın. Dr. Riley olarak ise bu anahtar bölgelerde pusuya yatıp tuzak kur ve denekleri tek tek etkisiz hale getir!

◆ Diğer deney kurbanlarına yardım et ve birlikte kaçmayı başar, veya bir zombiye dönüş ve August Valentine Hastanesinde sonsuza dek yalnız kal!

◆ Maç başlamadan önce maçın her türlü özelliğini değiştirmek elinde. Işıkların tamamen kapanmasına kalan süre, zombi yoğunluğu, toplanabilir eşya oranı ve Riley 'in mutanta dönüşme limiti gibi oynanışı değiştirecek konularda tercihler yapabilirsin

https://store.steampowered.com/app/1480030/A_Way_To_Be_Dead/

Dr. Riley McClein'ın hikayesini ve neden bu hale geldiğini öğrenmek istiyorsanız, ilk oyunumuz Roots of Insanity'e göz atmanızı tavsiye ederiz!

https://store.steampowered.com/app/598440/Roots_of_Insanity

benzer ürünler

RitaCoin

0.10 TL Bonus

Twelve Minutes

70.00 TL

RitaCoin

0.70 TL Bonus

Wildermyth

40.00 TL

RitaCoin

0.40 TL Bonus

RitaCoin

1.69 TL Bonus

RitaCoin

1.99 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

RitaCoin

0.01 TL Bonus

RitaCoin

0.50 TL Bonus

ARK Park

61.00 TL

RitaCoin

0.61 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan