A Total War Saga: TROY

A Total War Saga: TROY

299.00 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Görselleri
Ürün Hakkında Açıklama

Özel BaskıBu sınırlı süreli teklifler ile kusursuz Troya tecrübesine dalın. Troya Savaşı’nı tüm genişliğiyle hayata taşıyan Troya ana oyunu ve üç epik DLC paketinin de aralarında bulunduğu bir içeriğe sahip olan Heroic Edition ile %40 kâr edin. Sadece 30 Eylül 2021’e kadar mevcut olacaktır. 

 

Oyun Açıklaması

Bu efsanevi devirde, dünyada kahramanlar dolaşırdı. Truva'nın cesur prensi Paris, Sparta'nın güzel kraliçesini kaçırarak herkesin ağzını açık bıraktı. Birlikte uzaklara yelken açarlarken, Kral Menelaos onun adını lanetledi. Ne pahasına olursa olsun karısını geri getirmeye ant içti!

 

Ünlü savaşçı Akhilleus, soylu muhafız Hektor, şımarık prens Paris ve intikamcı kral Menelaos dâhil sekiz ikonik kahramandan biri olarak Truva krallığını kurtarmak veya fethetmek için savaş.

Ege’nin masalsı diyarları üzerinde bir orduyu yönetin, Yunan mitolojisi yaratıklarından esinlenen özel birimler yetiştirin ve azılı düşmanlara karşı muharebeye akın edin. 

Tunç Devri'ndeki Akdeniz'i çarpıcı bir şekilde yansıtan bu geniş bölgeyi fethederken strateji, devlet yönetimi, diplomasi ve topyekûn savaş ile imparatorluğunu kur.

benzer ürünler

RitaCoin

0.10 TL Bonus

Twelve Minutes

70.00 TL

RitaCoin

0.70 TL Bonus

Wildermyth

40.00 TL

RitaCoin

0.40 TL Bonus

RitaCoin

1.69 TL Bonus

RitaCoin

1.99 TL Bonus

Splitgate

1.00 TL

RitaCoin

0.01 TL Bonus

RitaCoin

0.50 TL Bonus

ARK Park

61.00 TL

RitaCoin

0.61 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan