0.00

0 değerlendirme

Playstation PSN Cards

PlayStation Plus Üyelik

PS3 ve sonrasında geçerli olan bu paket ile bir çok ek özelliklere sahip olarak PSN Plus Üyelik satın alabilirsiniz. PSN sayesinde çevrimiçi oyunlar oynayabilir, arkadaşlarınızla chatleşebilir, her ay ücretsiz PSN üyelerine özel sunulan oyunları indirebilir ve oynayabilirsiniz. Ayrıca PSN üyelerine özel indirimler de yıl içerisinde sürekli karşımınıza çıkmaktadır. PSN abonesi olduktan sonra bazı oyunların demolarını indirip deneyebilir oyunların beta versiyonlarına erkenden ulaşabilir ve ön sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca yılda toplam 45-50 arası oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz. Bu ücretsiz oyunların hepsi Exclusive oyunlar olmayacaktır ancak en azından 2-3 adet Exclusive veya ona yakın kalitede oyun hediye edecektir. Yani verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla ve bir çok oyun deneyerek tatmin olursunuz. PSN ayrıca size otomatik güncelleme ve online depolama gibi özellikler de sunmaktadır.

PlayStation Plus Üyelik Satın Al

Sitemizden üyelikli veya üyeliksiz en uygun fiyat garantisi ile Taksitli veya farklı ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabilirsiniz. Nasıl Satın alırım bölümünde siz değerli müşterilerimize tek tek resimli anlatımı sağlanmıştır. İyi alışverişler Oyuncu !


Dijital ürünlerde, ürün aktive edilebilen kodların satışında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün teslim edildikten sonra iadesi gerçekleştirilemez geri alınamaz.

Playstation PSN Cards


115.00₺

Stok Yok

256.00₺

Stok Yok


Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Sitemizde bulunan ''Yeni Üye Kaydı'' Butonuna tıklayarak üyeliğinizi oluşturunuz.
  Not: Sadece Üyelikli işlem sağlayan müşterilerimiz ''ilan pazarı, referans sistemi ve oyun parası satış işlemini'' gerçekleştirebilirler.