Apple Store 50 TL Bakiye

0.50 TL Bonus

Apple Store 50 TL Bakiye

50TL AppStore Bakiyesi

50.00 TL

Sepete Ekle

Hemen Al
Ürün Hakkında Açıklama

App Store & iTunes

Bir kartla eğlence dolu dünyanın kapısını aralayın. Uygulamalar, oyunlar, müzikler, filmler ve iCloud için kullanın.

App Store & iTunes Hediye Kartları'nın iadesi ve geri ödemesi yapılmaz. 

25TL, 50TL, olarak satılan hediye kartları, yalnızca iTunes, Apple Music ve App Store Türkiye için geçerlidir. Diğer ödemelerde kullanılamaz.

 

Hüküm ve Koşullar
Yalnızca Türkiye’den yapılan Apple Medya Hizmetleri alışverişlerinde geçerlidir. Kullanım için Apple Kimliği gereksiniminin yanı sıra, lisans ve kullanım koşullarının önceden kabul edilmiş olması gereklidir. Nakit paraya çevrilemez, ikinci el satışı yapılamaz ve Türkiye dışına sevkiyat için kullanılamaz. Geri ödeme alabilme veya takas edebilme seçenekleri de mevcut değildir (kanunların öngördüğü durumlar haricinde). Veri toplama ve kullanımı, Apple Gizlilik Politikası’na tabidir; bkz. apple.com/tr/privacy. Kartların kaybedilmesi, çalınması ya da izinsiz kullanımından kaynaklanan hiçbir zarar veya hasardan Apple sorumlu tutulamaz. Kanunlardan kaynaklanan haklarınız geçerlidir. iTunes ve App Store Kartları, Apple Distribution International Ltd. tarafından üretilmekte ve sağlanmaktadır. Kartların dağıtılmasında satıcı, Apple Distribution International Ltd. adına aracı görevi üstlenmektedir. Kartın kullanımı koşullara tabidir; bkz. apple.com/tr/go/legal/gc. iTunes Store ve App Store’dan satın alınan içerikler, sadece kanunlara uygun kişisel kullanım içindir. © 2020 Apple Distribution International Ltd. Tüm hakları saklıdır.

 

 

App Store Nedir?
App Store , Apple’ın sahibi olduğu ve yönettiği çevrimiçi uygulama mağazasıdır. iPhone, iPod Touch ve iPad kullanıcıları için geliştirilen App Store,  geliştiricilerin meydana getirmiş olduğu ücretli veya ücretsiz uygulamaları içerisinde barındırır. Bu sayede tüm uygulamalar kullanıcılar için tek ve erişilebilir bir mağaza üzerinden ulaştırılır.


İtunes Nedir?
iTunes, Apple şirketinin ürettiği, Mac OS X, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista ve Windows 8 altında çalışabilen ücretsiz bir film ve müzik oynatıcı, Ortam oynatıcısı, İnternet radyosudur. Bu müthiş yazılım 2001 yılından piyasaya sürülmüş olup kendini geliştirerek zirveye çıkmıştır.

 

App store ve İtunes ne işe yarar?
App Store ile iphone telefonunuz ve ipad için uygulamalar indirip kişiselleştirebilir, oyunlar indirip eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. App Store içerisinde ücretli ve ücretsiz uygulamalar, oyunlar bulunmaktadır. İş hayatınızda ve sosyal yaşantınızda kullanabileceğiniz oyun ve uygulamaları indirebilirsiniz. App Store’u kullanmak için Internet bağlantısına ve bir Apple kimliğine gereksiniminiz vardır. App Store bazı bölgelerde kullanılamayabilir iTunes, iOS yazılımı yüklü elektronik cihazlarda (iPhone, iPad, Mac, iPod Touch vb.) film izlemeyebilir, müzik dinleyebilir ve arşiv oluşturabilirsiniz iTunes ile en sevdiğiniz müziklere, filmlere ve podcast’lere erişebilirsiniz. Ayrıca Apple Music’e katılarak, iTunes’da 50 milyondan fazla şarkıyı reklamsız olarak online veya offline dinleyebilirsiniz.

 

App Store iTunes Hediye Kartı nedir?
App Store ve iTunes Hediye Kartları, iTunes Store, Apple Books veya App Store’daki uygulamalar, oyunlar, müzikler, filmler, TV şovları, kitaplar ve iCloud için yapılan satınalmalarda kullanılabilen kartlardır. iTunes hediye kartınızı iPhone, iPad, iPod touch’unuzda veya Mac/PC’nizde kullanabilirsiniz. App Store hediye kartı ile ücretli uygulamaları indirebilir, uygulama içi satın alımlarda kullanabilirsiniz. Apple Kimliğinize mağaza kredisi eklemek için hediye kartlarını kullanabilir, ardından bu krediyle App Store veya iTunes Store’dan alışveriş yapabilir ya da iCloud saklama alanınızı yükseltebilirsiniz. App store iTunes hediye kartının  tutarına bağlı olarak, kartı Apple Music bireysel aboneliği aylarınız için kullanma seçeneğine de sahip olabilirsiniz. RitaGame'den satın alabileceğiniz 25 TL, 50 TL iTunes hediye kartlarını sevdiklerinize hediye ederek 50 milyondan fazla şarkıya, App Store’daki milyonlarca uygulamaya, Apple Books uygulamasındaki kitaplara ve iTunes Store’daki en yeni TV programları ve filmlere erişim olanağı verebilirsiniz.

Mobil ödeme veya taksitle Apple Store Hediye Kartı satın alabilir miyim?
Ritagame.com sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde mobil ödeme yöntemini kullanabilir, kredi kartına taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Apple Hediye Kartı çeşitleri nelerdir?
Apple Store Hediye Kartı ​Apple Store'da her hangi bir uygulama satın almak için kullanabilirsiniz. Apple Hediye Kartı satın alarak, arkadaşlarınıza ailenize ve pek çok kişiye eşsiz bir hediye verebilirsiniz. Ritagame.com güvencesi ile satın alabileceğiniz 25 TL, 50 TL, iTunes Hediye Kartı Apple Store uygulaması üzerinden Account > Redeem Code butonundan aktif edebilirsiniz.

Apple Store Hediye Kodundan kalan bakiyem ne olacak ?
Örnek; Ritagame.com
 üzerinden 50TL ' lik Apple Store Hediye Kodu satın aldınız , sonrasında Apple Store'da bulunan bir uygulama için 35.00 TL'lik bir harcama yaptınız. Kalan 15.00 TL'lik bakiye Apple Store Hesabınızda kalıcı olarak kalacaktır bir sonraki alışverişinizde kalan 15.00 TL'lik bakiyenizi kullanabilirsiniz.

Apple Store Kod Fiyatları Nelerdir?
Apple Store iTunes Hediye Kartı 25TL
Apple Store iTunes Hediye Kartı 50 TL

benzer ürünler

RitaCoin

0.25 TL Bonus

müşteri yorumları

Toplamda 0 Müşteri Yorumu Var

0.00

Ortalama puan