PUBG Mobile 23. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Tencent Games'in 2017 yılından beri yayıncılığını üstlendiği PUBG mobile M4 23. Sezon yaklaşıyor, Battle royale oyun tarzının mobil üzerine de geçiş yapması ile PUBG mobile bu konuda büyük bir başarı elde etmiş durumdadır.


Mobil oyun severlerin büyük ilgisi olduğu PUBG mobile'ın yeni sezonu için oyuncular büyük bir sabırsızlık ile beklemekte.


Haberimizde Pubg 23.Sezon ile ilgili bilgileri ve oyun içerisine getirilen yeni ve gösterişli setler, silah desenleri ve bir çok özelliği sizler için derledik hadi hepsine bir göz atalım!


PUBG Mobile 23. M4 (Month 4) Sezon Başlangıç Tarihi


PUBG Mobile 22. Sezon (Şefin Spesiyali) 17 Eylül 2021 tarihi ile oyun içerisine yeni kostümler ve yeni güncellemeler getirmiş durumda.


Her sezonda gelen  yeni setler ve yeni kostümler ile oyuncuları ilgisini çekmiş durumda olan PUBG mobile  yeni sezonununda da biz oyuncuları heycanlandırıcak gibi duruyor.


PUBG Mobile 23.Sezon yani PUBG M4 (Month 4) 18 Ekim 2021 tarihi ile PUBG mobile içerisinde yerini alacak gibi gözüküyor.


22.Sezon (Şefin Spesiyali) bitişinin tarihi 17 Ekim 2021 olarak tahmin edilmektedir, bu tarih sonrasında yeni sezonun oyun içerisinde açıklanması beklenmektedir.,

PUBG Mobile 23.Sezon Neden M4 olarak geçmektedir?


PUBG Mobile 20. Sezondan öncesinde her sezon RP görev ve ödülleri iki ay olarak tanımlanmıştı.


PUBG Mobile 20. Sezon sonrasında oyun yapımcısı tarafından Royal Pass daha uygun olması adına iki ayrıldı. Böylece 20. sezon M1 yani Month 1 olarak tanımlandı sonrasında ise sezonlar ise pubg royal pass M2, M3, M4 şeklinde devam ediyor. Her RP nin bir ay olarak ayarlanması ile birlikte yeni sezonların isimleri ay olarak karşımıza çıkmaya başladı.


PUBG Mobile 23. Sezon yani M4 (Month 4) yeni sezonların ikiye bölünmesi ile birlikte bu şekilde adlandırılmaktadır.

PUBG Mobile M4 Royal Pass Ödülleri


Yeni sezon ile birlikte oyun içerisinde en çok merak edilen soru 23. Sezon Royal Pass ödülleri.


Hindistan bölgesine gelen güncellemeler üzerinde M4 Royal Pass ödülleri yeni sezon için sızdırılmış durumdadır.


Aşağıdaki ödüllerin Royal Pass’e eklenmesi diğer sezonlarda olduğu gibi muhtemel olarak gözükmektedir.


Pubg Mobile 23. Sezon M4 (Month 4) yenilikleri hakkında daha fazla bilgi elde ettiğimizde siz değerli okurlarımız ile de mutlaka paylaşıyor olacağız.


İşte sızdırılan bazı M4 Royal Pass ödülleri:

Mecha Bruiser
 Chrono Cyborg Set
 


Chrono Cyborg Cover
 Glacial Stroll Outfit
 Forerunner Set 

Chrono Cyborg - AKM
 Chrono Cyborg Parachute
Mouse Trap UAZ