PUBG Mobile 20.Sezon Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 20.Sezon Ne Zaman Gelecek?

Son yılların popüler battle royale yani hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile'da, Traverse teması ile karşımıza çıkan, oyun içi etkinlikleriyle oyuncular için dolu dolu ve bir hayli de eğlenceli geçen 19.sezona, veda vakti her geçen gün biraz daha yaklaşıyor. Veda vakti yaklaştıkça bir sonraki sezon ile ilgili oyuncuların heyecanlı bekleyişi ve bir sonraki sezonun içerikleri ile ilgili merakı da artış gösteriyor. Bunun yanı sıra 19.sezonun sona ermesiyle birlikte Royale Pass 19'un da her geçen gün sonuna doğru yaklaşıyoruz.

 

Fakat daha şimdiden oyuncular bir sonraki sezon olan PUBG Mobile 20.Sezonun ne zaman başlayacağı, PUBG Mobile 20.Sezonun içerik olarak temasının ne olacağı ve Royale Pass 20 ödüllerinin neler olacağı konusunda da araştırmalar yapmaya başlamış durumdalar. Buda PUBG Mobile oyuncularının her zaman olduğu gibi bir sonraki sezonu ne kadar merak ve heyecanla bekledikleri konusunda bize fikir veriyor. Sizlerde pubg mobile 20. sezon ne zaman geliyor? yada pubg mobile 20. sezon ne zaman başlıyor? sorularına cevap arıyorsanız, aşağıda sizler için hazırladığımız ve bu soruların cevaplarının yer aldığı yazımıza ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca ihtiyacınız doğrultusunda tüm PUBG Mobile UC yüklemelerinizi ritagame.com sitemizden indirimli fiyatlarla ve %2 bonus bakiye kazanma avantajıyla, 7/24 kesintisiz, hızlı, güvenli ve anında teslimat seçeneği ile temin edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 

Hemen %2 bonus bakiye kazanma fırsatıyla, indirimli pubg mobile uc satın almak için tıklayınız >> PUBG Mobile UC Satın Al

 

Peki PUBG Mobile 20.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yukarıdaki yazımızda da belirttiğimiz gibi pubg mobile 19.sezon Traverse temasıyla oyuncuların karşısına çıkmış ve oyuncular için 19.sezon oyun içi etkinliklerle birlikte bir hayli eğlenceli bir sezon haline dönüşmüştü. Fakat her sezonda olduğu gibi, pubg mobile yeni sezonun geliş tarihide oyuncular arasında merak edilmekte. Bizlerde sizlerin merak ettiği bu soruya cevap bulabilmeniz adına edindiğimiz bilgiye göre, PUBG Mobile 20. Sezon 12 Temmuz 2021 tarihinde başlayacak olup, yine aynı tarihten itibaren yeni ödüllere sahip olabileceğiniz Royale Pass 20'de satışa sunulacaktır.

 

Her sezonda olduğu gibi PUBG Mobile 20.Sezon'da da, Royale Pass iki paket halinde satışa sunulacaktır. Bu paketlerin isimleri ve kaç UC'ye satın alabileceğiniz aşağıda belirtilmiştir.

 

PUBG Mobile Elite Pass Paketi - 660 UC

PUBG Mobile Elite Pass Plus Paketi - 1800 UC

 

Royale Pass ödüllerine sahip olmak için, Hemen UC Satın Al

 

20.Sezon Royale Pass Ödülleri ise henüz netlik kazanmadı. Royale Pass 20 Ödülleri hakkında detaylar açıklandığı an sizlerle bu detayları paylaşıyor olacağız.