PUBG MOBILE 1.5 Güncelleme Duyurusu

PUBG MOBILE 1.5 Güncelleme Duyurusu

Sevgili Oyuncular:

Ateşleme Görevinde geleceğin teknolojisini ara

Tesla Giga Fabrikasını keşfet

Yeni silahlar ve araçlarla zirveye çık

Yenilikçi ve eğlenceli bir deneyim için kapsamlı geliştirmeler

Royale Pass Month için büyük değişiklikler yapılıyor! Daha fazla ödülü daha kısa sürede ve daha uygun fiyata al!

 

Herkese daha iyi bir oyun deneyimi sunabilmek için, PUBG MOBILE güncellemeleri 9 Temmuz tarihinden itibaren yayınlanacak. Bu güncelleme için sunucular kapatılmayacaktır. Bu güncellemede Android cihazlar için gereken depolama alanı 686 MB. iOS sürümü için gereken depolama alanı 1.64 GB. Lütfen farklı sürümler kullanan oyuncuların takım kuramayacağını unutma ve en kısa sürede güncellemeyi indir.

 

Güncelleme Ödülü:

9 Temmuz ve 16 Temmuz (UTC+0) tarihleri arasında yeni sürüme güncelleyerek kazan: <NoticeFont>2.888 BP, 100 AG ve Viktoryen Kadın Sırt Çantası (3g) x1.

 

Yeni Modlar, Yeni Deneyimler

Ateşleme Görevi (9/7 - 6/9)

Teknoloji ve enerji şirketi DynaHex, Erangel'de uzun vadeli teknolojik dönüşümler yapıyor. Ayrıca Erangel'i en son bilimsel araştırmaları için bir deney üssü olarak kullanmak istiyor. Teknoloji tarafından dönüştürülmüş yeni bir Erangel deneyimi yaşamak için bu moda yeni sürümdeki Evo Alanı girişinden erişebilirsin. Hatırlatma: Oyuncular bu moddan kademe puanı kazanabilirler.

- Yeni Yerleşim Bölgeleri

DynaHex, Erangel'in altı ana bölgesini askeri savunma, ulaşım ve lojistik, enerji kullanımı ve son teknoloji bilimsel araştırma alanlarına dönüştürdü.

- Aktarma Merkezi (önceki Pochinki)

Erangel ulaştırma ağının merkez bölgesi olan Pochinki, adanın aktarma merkezi haline geldi. Yeni yüksek teknolojili istasyon ve destekleyici ulaşım sistemi Pochinki'de yer alacak. Şehir otobüsünde seyahat etmek, mobil bir mevzi sağlayarak tamamen yeni bir deneyim sunacak.

- Georgopol Limanı (önceki Georgopol)

Yepyeni merkezi komuta merkezi ile gücünü teknolojiden alan lojistik ambarın hizmete girmesiyle, Georgopol'un bir lojistik limanı olarak avantajları daha da artacak ve verimli ve gelişmiş bir lojistik limanı ortaya çıkacaktır.

- Teknoloji Merkezi (önceki Okul)

Eski okul bölgesi artık akademik araştırma ve son teknoloji keşiflere daha da odaklanmıştır. En son bilimsel araştırma sonuçları ve son teknolojiler burada sergilenecektir. Oyun tarzı anlamında, burada çok çeşitli yollar ve yapılar vardır ve pek çok tahmin edilemez karşılaşma fırsatı bulunmaktadır.

- Güvenlik Merkezi (önceki Askerî Üs)

Askerî Üs, tüm adanın güvenliğini izlemekten ve silahlı destek sağlamaktan sorumludur. Ada genelindeki izleme ve hızlı tepki tesislerinin tamamı buradadır.

- Lojistik Ajansı (önceki Yasnaya Polyana)

Lojistik Ajansı Yasnaya Polyana'da bulunur ve oyuncular Erangel'e girdikten 

sonra, malzemeler için önemli bir dağıtım merkezi olacaktır. Limandan nakledilen malzemeler burada sınıflandırılır, güvenlik kontrolünden geçer ve bilimsel ve teknolojik yöntemlerle Erangel'in çeşitli bölgelerine dağıtılır.

- Enerji Merkezi (önceki Mylta Power)

Tüm Erangel'e enerji sağlayan bu şirket, adadaki tüm askerî ve sivil binalara istikrarlı enerji kaynağı sağlamak amacıyla, konvansiyonel enerji teknolojileri ile en son enerji teknolojilerini bir araya getirmiştir.

Ateşleme Görevinin Özel Oyun Mekaniği Sistemleri

- Dinamik Unsurlar

Teknolojiyle dönüştürülmüş yerleşim alanında, asansörler, otomatik kapılar ve diğer dinamik olarak hareket eden platformlar bulunacaktır.

- Hiper Hatlar

Lojistik Ajansı, Erangel üzerinde seyahat etmeyi daha etkin kılabilmek amacıyla, adadaki çeşitli şehirleri birbirlerine bağlamak için Erangel'de Hiper Hatlar kurmuştur. Oyuncular belirlenmiş zamanlarda belirlenmiş konumlar arasında seyahat etmek için Hiper Hatları kullanabilir ve daha fazla taktik için bu karakteristiklerden faydalanabilirler.

- Hava Taşıyıcısı

Komuta Merkezi, güvenlik personelinin hızla taşınması ve havada devriye atması amacıyla, bazı yerleşim yerlerinin ve üslerin dışına bu özel ulaşım aracını kurmuştur.

 

- Ateşleme Görevinin Benzersiz Silahları ve Silah Ekleri

- Yeni Silah: ASM Abakan

ASM Abakan, 5,56mm çapında mermi atar ve tam otomatik, ikili atış ve tekli atış modları bulunur. Bu silahı özel yapan şey, ilk iki atışın olağanüstü isabetli olması ve ardı ardına hızla ateşlenebilmesidir. Bu da silahı seri atış için çok uygun kılar.

- Ergonomik Tutamak

Tutamak ekleri, silahların tutuşunu büyük ölçüde iyileştirebilir, yatay/dikey geri tepme kontrolünü geliştirir ve geri tepme sonrası silahın normal konumuna dönüşünü hızlandırabilir.

- Namlu Ağzı Baskısı

Bu namlu ağzı eki, mermi dağılmasını etkin şekilde azaltabilir ve geri tepmeyi kontrol altına alabilir.

- Tambur Şarjör

Bu şarjör eki tüm tüfeklere takılabilir ve biraz daha uzun değiştirme süresi karşılığında şarjör kapasitesini büyük ölçüde artırır.

 

- Ateşleme Görevinin Benzersiz Yeni Araçları

- Anti-Yerçekimi Motosikleti

Bu amfibi Anti-Yerçekimi Motosikletinin 2 kişilik oturma yeri vardır ve tüm harita üzerinde rahatça seyahat etmek için kullanılabilir.

 

- Ateşleme Görevinin Benzersiz Ögeleri

- Taktik İşaretleme Cihazı

Bu ileri teknoloji öge maçlarda ortaya çıkar. Kuşanıldıktan sonra, vurulmuş olan düşmanların konumlarını otomatik olarak işaretler ve takım arkadaşların savaşa girdiklerinde onların durumunu mini harita üzerinde gösterir.

- Polis Kalkanı

Hiçbir merminin nüfuz edemeyeceği dayanıklılığa sahip olan Polis Kalkanını konuşlandırmak için dokun.

 

- Ateşleme Görevinin Benzersiz Özellikleri

- Toplanma Alanı Holografik Ekranı

Toplanma Alanına, mevcut maçın haritası ile uçuş güzergâhını ve oyuncular tarafından koyulan işaretleri gösteren bir holografik ekran eklendi.

- Atlama İşareti

Oyuncular uçuş ve atlama aşamalarında işaret koymak için doğrudan haritaya dokunabilirler. İşaretler ışık sütunları olarak görünür ve hedefin adı sütunun üzerinde havada yazılıdır.

- Otomatik Atlama

Özellik etkinleştirildikten sonra, oyuncuların otomatik olarak işaretli konuma atlamasını sağlayan otomatik atlama özelliği eklendi.

 

Ateşleme Görevinin Diğer Yeni İçerikleri

- Füzelerin nerede patlayacaklarını daha kolay kestirebilmeyi sağlamak için patlamadan önce uçuş animasyonları eklendi.

- Oyuncuların yakınında patlamak üzere olan el bombalarının yaklaşık konumunu belirtmek için bir el bombası gösterme özelliği eklendi.

 

Tesla (9/7 - 6/9)

Erangel'in teknolojik dönüşümü Tesla'nın dikkatini çekti. Tesla, araçlarının klasik modellerini üretmek, teknolojik olarak daha ileri otonom sürüş deneyimleri sağlamak ve malzeme nakliye çözümleri sunmak için Erangel'de bir Giga Fabrika inşa edecek. Yeni mod Ateşleme Görevinde, oyuncular özel Tesla içeriklerini deneyimleyebilecekler.

- Tesla Giga Fabrikası

Tesla Giga Fabrikası haritada ortaya çıkacaktır. Bir Tesla Model Y üretimine başlamak için fabrika montaj hatlarındaki anahtarları etkinleştir.

- Model Y + Otomatik Pilot

Tesla Giga Fabrikasında üretilen ve otomatik sürüş özelliği olan araçların otomatik pilot modu bulunur. Bu mod, oyuncuları otoyol boyunca önceden belirlenmiş işaretli konumlara otomatik olarak götürmek için haritadaki otoyollarda etkinleştirilebilir.

- Tesla Pikap

Tesla tarafından geliştirilen ve kendi kendine sürüş özelliği olan nakliye araçları taşra yollarında rastgele ortaya çıkacaktır ve belirli güzergâhlarda otomatik olarak gidecektir. Malzeme kutuları düşürmek ve savaş malzemeleri elde etmek için Pikapa hasar verebilirler.

Yeni Silahlar ve Savaş İyileştirmeleri

- Yeni Silah MG3

Yeni MG3 Hafif Makineli: 7,62mm mermi kullanan bu silahta benzersiz bir atış modu bulunur, atış hızı dakikada 660 veya 990 mermi olarak ayarlanabilir. Bu özelliğiyle hem istikrarlı bir sürekli atış hem de hızlı taarruz atışı seçeneği sunar.

Yatarak ateş ederken geri tepmeyi önemli ölçüde azaltan dahili bir ikili destek ayağı bulunur. Bu silah sadece Hava Yardımlarından alınabilir.

 

- M249 Düzenlemeleri

Artık hava yardımına MG3 eklendiği için M249 hava yardımından çıkarılacaktır ve bunun yerine Klasik Mod haritasında yerde bulunacaktır.

 

- Atış Hızı Telafi Sistemi

Kare hızları farklı olduğunda ortaya çıkan istikrarsız atış hızı sorununu çözmek amacıyla farklı kare hızlarına sahip silahlar için birleştirilmiş bir sistem eklendi.

 

- 3. Şahıs Kamerası Bakış Açısı Ayarları

ÜŞN görüş alanını ayarlamak için bir seçenek eklendi. ÜŞN görüş alanı ayarlarda düzenlenebilir. Bu seçenek, zaten geniş bir görüş alanı olan bir kameraya sahip bazı modeller için geçerli değildir.

 

- Yeni Pencere Camları

Erangel ve Miramar'daki bazı binalara cam eklendi.

Cam, yakın dövüş saldırıları, ateşli silahlar ya da pencerelere tırmanarak kırılabilir, kırıldığında ses çıkarır, ancak kırıldıktan sonra eski haline döndürülemez.

 

- Varsayılan Kontrol Mantığı İyileştirmeleri

Bir karakter sağlık çantası kullanıyorken otomatik toplama devre dışı kalacaktır.

Bir karakter bir ana silaha sahipken bir yakın dövüş silahı alınırsa, varsayılan olarak yakın dövüş silahı yedeğe istiflenir.

Karakterin Tavası yoksa, karakter otomatik olarak bir Tava alır ve kuşanır.

Bir silahın tüm cephanesi bittikten sonra (ve yedek cephane de bittikten sonra) eğer hâlâ cephanesi olan başka bir silah varsa, karakter otomatik olarak bu silahı kullanmaya başlar.

Cephanesi olmayan İşaret Fişekleri otomatik olarak toplanmaz.

 

- Takımlı Ölüm Maçı - Hangar İyileştirmeleri

Köşk başlangıç noktasının yakınındaki siper, meyve tezgahı kadar yüksek olacak şekilde iyileştirildi.

Savaş durumunu daha kolay gösterebilmek için mini harita büyüklüğü iyileştirildi.

 

- Evo Alanı - Ağır Silah 2.0 İyileştirmeleri

Evo Alanı - Ağır Silah 2.0 deneyimini herkes için daha da iyileştireceğiz.

 

Yeni Oyun İçi Özellikler

- Yeni Hızlı Çark

Patlayıcı/Sarf Malzemesi kullanımını kolaylaştırmak için yeni bir Patlayıcı ve Sarf Malzemesi çarkı eklendi:

Çarkı açmak için Sarf Malzemesi/Patlayıcı simgesini kaydır ve ögeleri seç veya kullan.

Ayarlar menüsünden Hızlı Fırlat özelliğini açabilirsin. Özelliği açtıktan sonra, Patlayıcı simgesine basılı tutarak Hızlı Fırlat.

Ayarlar menüsünden Çark ile Hızlı Fırlat özelliğini açabilirsin. Özelliği açtıktan sonra, çarkı kaydır ve istediğin Patlayıcıyı hızlıca seçerek Hızlı Fırlat.

 

- Yeni Fırlatılabilir Sarf Malzemeleri

Oyuncular taşıdıkları sağlık çantalarını yakın mesafeye paket şeklinde 

fırlatabilirler. Fırlatılan sağlık çantaları toplanabilir.

 

- Yeni Zafer Heykeli

Bir zafer kazandıktan sonra, kutlama yapmak için bir heykel çağırabilirsin:

Kazanan takımın MVP'si belirli bir konuma bir Zafer Heykeli çağırabilir.

Zafer Heykelinin çevresinde özel kutlama Emojileri kullanılabilir.

 

- Yeni Zafer Hatıraları

Klasik Modda zafer kazandıktan sonra, Fotoğraf Modunu açabilirsin.

Fotoğraf Modunda takım arkadaşlarını saklamayı veya göstermeyi seçebilirsin.

Fotoğraf çekmeyi tamamladıktan sonra, fotoğraflarını paylaşabilirsin.

 

- Yeni Kalan Mermi Göstergesi

Bir şarjördeki mermiler bitmek üzereyken, kalan mermiyi gösteren sayı farklı bir renkle vurgulanır:

Şarjör kapasitesi %25 olduğunda sayının rengi sarı olur.

Şarjör kapasitesi %10 olduğunda sayının rengi kırmızı olur.

 

- Yeni Ölüm Tekrarı Verileri

Ölüm Tekrarı oynatıldığında, diğer oyuncuyu eleyen oyuncunun bazı açık bilgileri görülebilir.

Artık verilerde, oyuncunun rakibe kaç defa vurduğu ve rakibin oyuncuya kaç defa vurduğu gibi, çatışmalardaki isabetle ilgili verileri görmek mümkündür.

Bir Rapor özelliği eklendi.

Ölüm Tekrarı Ayarlardan kapatılıp açılabilir.

 

- Kişiselleştirilmiş Silah Ayarları

Oyuncular her silah için ekleri kişiselleştirebilirler ve farklı yuvalar için farklı hedef ekleri belirleyebilirler.

Ayarlar yapılandırıldıktan sonra, karakter hedeflerle karşılaştığında bu ekleri otomatik olarak alır ve kuşanır.

 

- Özel Silah Hassasiyeti Kişiselleştirmeleri

Oyuncular her silah için kişiselleştirilmiş hassasiyet ayarlarını yapılandırabilirler. Bu ayarlar, ilgili silahı kullandıklarında uygulanır.

 

- Yeni Takım Arkadaşı Çatışma Bildirimleri

Bir takım arkadaşı savaşa girdiğinde ve hasar aldığında, takım arkadaşının sağlık çubuğu üzerinde bir bildirim görünür ve savaşta olduğunu bildirir.

 

Diğer Yeni İçerikler

1. Royale Pass Month 1: Tek Çağı (14/7–12/8)

Royale Pass Month 2: Proje T (13/8–13/9)

- Royale Pass, RP S19 sona erdikten sonra Royale Pass Month olarak ayarlanacak ve ona ilk kez eriştiklerinde özel bir hoş geldin hediyesi alabilecekler!

- Zaman ayarlamaları: RP süresi 1 ay olarak ayarlandı ve her sürümde birbiri ardına 2 RP başlatılacaktır. RP M1 ve RP M2 bu sürümde yayınlanacaktır.

- Fiyat ayarlamaları: Sıradan RP fiyatı 360 UC, Elit RP fiyatı 960 UC (fazladan 1.200 puan) olarak ayarlandı. Yeni RP'yi ilk kez alan oyuncular Kupon (60-360 UC) alabilirler ve mevcut RP'de 30. rütbeye ulaştıktan sonra, bir sonraki RP için ücretsiz 

bir Kupon (60-360 UC) alabilirler.

- Rütbe azaltma: Ödüllerin kalitesinde herhangi bir değişiklik olmaksızın azami sıralama 50 olarak ayarlandı. Bir Destansı Set elde etmek için 50. rütbeye yüksel ve bir Efsanevi Silah ile 1. Sıra Set al.

- Ek ödüller: Oyuncular her RP Sıralaması yükselmesi için ücretsiz ödüller alabilir. Gelecek sezon için bir Kupon (60 UC) ve ücretsiz bir set elde etmek için yüksek bir rütbeye ulaş.

- Görev ayarlamaları: RP mücadele görevlerinin süresi 8 haftadan 4 haftaya indirildi ve bununla birlikte RP oyun süresi gereksinimleri de düşürüldü.

- Sezonun sonunda bonus RP Puanları kazan.

- S19 sonunda yapılacak bu etkinlikte, oyuncular bir sonraki sezon için önceden bonus puan kazanma fırsatı için görevleri tamamlayabilirler.

Başlangıç temel puanını etkinleştirmek için etkinliğe katıl, bonus fırsatları yakalamak için görevleri tamamla ve ödül olarak rastgele bonus çarpanları almak için bonus fırsatlarını kullan. Nihai olarak yeni sezon için elde edilen puan miktarı = başlangıç temel puanı x elde edilen toplam bonus çarpanı.

- Diğer ayarlamalar: Kolay Görev Lisansı fiyatı ayarlandı, Royale Pass Month sekmesi eklendi, vb.

 

2. Klan

- Aynı türde ve Aktivite seviyesinde olan klanların 14 gün sürecek bir savaşta birbirleriyle mücadele ettikleri bir mod olan Klan Çatışması eklendi.

- Klan üyeleri, Klan Çatışması görevlerini tamamlayarak Çatışma Puanı ve günlük üs ödülleri kazanırlar.

- Etkinlik sona ermeden önce, daha fazla temel ödüle sahip olan klan bu sezonun Klan Çatışması galibi olur.

- Hem klan zaferi hem de bireysel katılım için mükemmel ödüller verilir.

 

3. Ray hazır!

- Ray, seni tüm önemli gelişmelerden haberdar etmek için burada. Sakın kaçırma!

 

4. Yeni Başarımlar

- Yeni tema başarımı: 6 Temmuz - 6 Eylül arası Ateşleme Görevine katılarak ve başarım gereksinimlerini karşılayarak alınabilecek Görmek İnanmaktır (Özel).

- Yeni başarım: Royale Pass sezonunun dönüşüme gireceği 13 Eylül tarihinden önce orada olarak alınabilecek Sezon Emektarı (Özel).

- Yeni başarım: Haftalık Yetenek Şampiyonasına katılarak elde edilebilecek Müdavim.

- Yeni başarım: Bir maçta RP saygısı elde ederek alınabilecek Dayanılmaz.

- Yeni başarım: Bir maçı tamamladıktan sonra bir takım arkadaşını değerlendirerek alınabilecek Eleştirmen.

- Set başarımları olan İstikbal Göklerdedir ve Neon Punk sınırlı bir süre için geri dönecektir ve daha sonra sonsuza kadar kaldırılacaktır.

 

5. RP Hediyesi

- Yeni RP Avantajı - Bir maçta saygı gönderme olanağı. Oyuncular, maç esnasında herhangi bir anda bir takım arkadaşına saygı gösterebilir ve saygı mesajı sohbet geçmişinde gösterilir.

- Kendisine saygı gösterilen oyuncu, belirli miktarda RP Puanı alabilir. RP 

Puanları sistemden gelir.

 

6. Kulüp

Endonezya'da Temmuz ayında, diğer Güneydoğu Asya ülkelerinde Ağustos ve Eylül aylarında gri ölçek testine girecektir.

- Yetkili katılımcılar kulüp kurabilir, oyuncular da katılacakları kulübü seçebilirler.

- Oyuncular kulüplerde görüntü, video ve yorum gönderebilirler ve bunları BEĞENEBİLİRLER.

- Oyuncular farklı konulardaki tartışmalara katılabilirler ve buraya içerik gönderebilirler; bir konunun içeriği Konu Ayrıntılarında görülebilir.

- Kulüp yöneticileri hayran turnuvaları düzenleyebilirler ve kulüp üyeleri katılmak için kaydolabilirler.

- Kulüp yöneticileri, üçüncü taraf sosyal medya kanalları tarafından gönderilen içeriklerle kulübü senkronize edebilirler.

 

Oyun Performansı ve Diğer İyileştirmeler

1. Temel Performans İyileştirmeleri:

- Haritalarda daha gerçekçi ışık efektleri sağlamak ve dokular arasındaki farkı iyileştirmek için IBL desteği ve iyileştirmeleri yapıldı.

- Gökyüzünü daha canlı ve gerçekçi kılabilmek için Rayleigh saçılımı, Mie saçılımı, atmosferik sis ve diğer efektler dahil olmak üzere gökyüzünde ışık saçılımı desteği eklendi.

- Daha zengin bitki örtüsü efektleri, dinamik bulutlar, gerçekçi simüle edilmiş bulut aydınlatma efektleri vb. için destek eklendi.

 

2. Güvenli Bölge İyileştirmeleri:

Yeni sürümde, bir etkinlik kapsamında Güvenli Bölge - Video İncelemesi bölümünde büyük ödüller vaat eden bazı değişiklikler yapıldı. Bir dedektif olma süreci video inceleme kontrolleriyle daha da geliştirildi.

- Etkinlik içeriğini daha kolay taramak için bir etkinlik ekranı eklendi:

- Çağrı etkinliği: Belirli sayıda dedektif olduğunda özel ödüller alınabilir.

- Günlük inceleme görevleri: Video incelemesi yapanlar bir dizi araştırma görevinin kilidini açabilir ve ödülleri alabilirler.

- Hile yapmaya ve hile yapanlara karşı mücadele etmeyi sürdüren oyuncuları teşvik etmek amacıyla, kalıcı giysiler ve çerçeveler gibi fazladan kalıcı ödüller eklendi.

 

3. Güvenlik İyileştirmeleri

- Çimleri kaldırma, geri tepme kaldırma, röntgen görünümü, otomatik nişan ve hızlanma hilelerine karşı gelişmiş stratejik iyileştirmeler.

- Çeşitli kaynaklar konusunda hile yapılmasını önlemek için güçlendirilmiş çalışmalar.

- Çeşitli ağ saldırılarına karşı savunmayı kuvvetlendirmek için daha güçlü önlemler.

 

4. Yetenek Şampiyonası İyileştirmeleri

- Bölge sıralaması eklendi

 • - Her hafta en az 1 maça katılan oyuncular, o hafta süresince bölgelerinde sıralamaya girer.

  - Takımlar bir maç tamamladıktan sonra rastgele bir bölgede sıralamaya girer. Her bir bölgenin sıralaması diğerlerinden farklıdır.

  - Her haftanın Haftalık Maçları tamamlandıktan sonra, oyuncular takımlarının o bölgedeki haftalık sıralamasına göre verilen sıralama ödüllerini alabilir.

  - Oyuncular her hafta oynadıkları Haftalık Maç sayısına bağlı olarak bir aktif maç ödülü alabilir.

  - Haftalık Maç Sıralamalarının verileri ve ödül gereksinimleri her hafta yenilenir.

  - Yetenek Şampiyonası için daha fazla yeni unvan ve başarım eklendi

   

  5. Özellik İyileştirmeleri

  - Çok Amaçlı İşaret İyileştirmeleri

  Çarkın yönü biraz değiştirildi. Yön ve tarz, ses çarkıyla aynı olacak şekilde muhafaza edildi.

  - Zafer Anları İyileştirmeleri

  Zaferden sonra oyuncuların savaşta kalma süresi 60 saniye olarak ayarlandı.

  - Savaş Arayüzü Düzenlemeleri

  Bazı işlev butonlarının alt çerçevesinin tarzı ayarlandı. Ayarlar, ses, grafiti ve Emoji butonlarının varsayılan yerleşiminde küçük ayarlamalar yapıldı.

  - Leş Sandığı Gösteriminde Mantıksal İyileştirmeler

  Oyuncular bir maçta başka bir oyuncunun Leş Sandığını aldıklarında, sandığın altı kareli ızgara biçimi ve dokuz kareli ızgara biçimi değiştirildikten sonra, bu seçim hatırlanacaktır ve bir daha biçim değişikliği yapmaya gerek kalmayacaktır.

  - Jiroskop İyileştirmeleri

  Oyuncular artık silahların nişangâhlarıyla nişan aldıklarında, jiroskop hassasiyetini kişiselleştirebilirler.

  Jiroskopu ters çevirmek için bir anahtar eklendi. Bu ayar etkinleştirildikten sonra, jiroskopun yukarı/aşağı yönleri ters döner.

  - Bazı yeni cihazlar için Akıcı grafiklerde artık 90 kare kullanılabilir

  - iPhone 12 ve bazı diğer cihazlar için özel uyarlamalar

   

   6. Sistem İyileştirmeleri:- Lobi Afişi İyileştirmeleri

  Lobinin sağ üst köşesindeki afiş artık değişen hızlarda kaydırılabilir.

  - Ödül Ekranı İyileştirmeleri

  Oyunculara ödüllerin gösterildiği ekran iyileştirildi. Oyuncuların çok hızlı dokunma neticesinde yanlışlıkla ekranı atlamasını önlemek için buton karartma efekti eklendi.

  - Savaş Anketi

  Savaş anketi iyileştirildi. Oyuncular artık puan verebilecek, etiketleri seçebilecek ve arkadaşlarına maç geri bildirimi verebilecektir.

  - Ana Ekran Bilgi İyileştirmesi

  - Bazı oyuncular, ana ekranın Takım arayüzünü anlamakta sorun yaşıyorlardı, çünkü bilgiler sezgisel bir tarzda gösterilmiyordu. Bu alanda iyileştirmeler yapıldı.

  - Araç ve Zırh-X giriş özellikleri ayarlandı.

  - Önemli Anlar İyileştirmesi

  Önemli Anlar küçük resminin yorumları ve beğenileri artık ayrıntılarda gösterilecek.

  - Oyun İçi Beğenilerin İyileştirilmesi

  Maç başında veya zafer sonrasında Beğeni verirken, takımın BEĞENİ ilerlemesi ve BEĞENİ özel efekti gösterilir.

   

  7. Cycle 1 - 1. Sezon

  Mücadele Puanı Sistemi

  - Mücadele Puanı sistemi, maçın orijinal puan kazanma kurallarını değiştirmeden, oyuncuların maç içindeki eylemlerini değerlendirmek için kullanılan bir başka kural setidir.

  - Maçı terk etmezsen, hareketsiz kalmazsan ya da tüm maç boyunca takım arkadaşlarını öldürmezsen bonus Mücadele Puanı kazanırsın.

  - Eğer oyuncular Mücadele Puanına sahipken maçı kaybederlerse, kademelerine göre otomatik olarak puan kaybederler. Kademe ne kadar yüksekse, kaybedilen puan o kadar fazla olur.

  - Her gün ilk maçı tamamlama karşılığında fazladan Mücadele Puanı verilir.

  - Azami miktara ulaşıldıktan sonra Mücadele Puanı biriktirilemez.

  - Mücadele Puanı sunucu ve oyun moduna göre ayrı ayrı hesaplanır.

  - Mücadele Puanı diğer sezonlara aktarılmaz.

   

  Kademe simgesi iyileştirmeleri

  - Kademe Simgesi Gösterimleri daha ayrıntılı olarak güncellendi

  - Farklı bir Kademeye yükselme görsel efekti iyileştirildi

   

  Sezon ekranı güncellemeleri

  - Sezon ekranında gösterilen bilgiler ayarlandı.

  - Ödül gelişim çizgileri ve arkadaşların ilerlemeleri eklendi.

  - Ödüllerin sunulma şekli düzenlendi.

  - Ödül ayrıntıları ekranı güncellendi.

   

  Sezon ödülleri iyileştirmeleri

  - Gümüş kademe ödülleri eklendi.

  - Kademe alt kademelere bölündükten sonra As kademe için ödüller eklendi.

  - Mini kademeler için ödül sayısı artırıldı.

   

  As

  - As kademesi belirli alt kademelere bölündü.

  - As kademesinin alt kademeleri için ödüller ve paylaşım seçenekleri eklendi.

   

  Cycle

  - Yeni sürümde, çok sayıdaki sezon bir Cycle altında toplanıyor.

  - Aynı Cycle içinde aynı seviyenin tüm rozetlerini toplayabilmek için bir Cycle ödül sistemi eklendi.

  - Rozet sistemi ekranı, Sezon Profili ekranı ve diğer ekranların görünümü iyileştirildi.